Kamera 4w1 Hikvision DS-2CE16K0T-LPFS(2.8mm)
Pierwotna cena wynosiła: 279,00 zł.138,41 złAktualna cena wynosi: 138,41 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 138,41 zł
Dostępność: 12 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera 4w1 Hikvision DS-2CE16K0T-LPFS(2.8mm)
Najważniejsze cechy
Stacjonarna mini kamera typu bullet 3K Smart Hybrid Light Audio
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 3K, 2960 × 1665
- Stałoogniskowy obiektyw 2,8 mm i 3,6 mm
- Odległość podczerwieni do 25 m zapewniająca jasny obraz w nocy
- Odległość światła białego do 20 m zapewniająca jasny obraz w nocy
- Jeden port dla czterech przełączalnych sygnałów (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wysokiej jakości dźwięk z kablem koncentrycznym i wbudowanym mikrofonem
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe, optymalizacja bezpieczeństwa dzięki elastycznym opcjom oświetlenia
| Waga | 0,2400 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CE16K0T-LPFS(2.8mm) |
| EAN | 6931847173234 |
| Numer katalogowy | 56217 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 105° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria kamery | Hikvision Turbo HD |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.