Kamera IP BCS Ultra BCS-U-TIP38FSR3
Pierwotna cena wynosiła: 1857,30 zł.1325,55 złAktualna cena wynosi: 1325,55 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1325,55 zł
Dostępność: 5 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP BCS Ultra BCS-U-TIP38FSR3

Najważniejsze cechy
- Kamera IP tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.8″ PS CMOS
- Zgodność z NDAA
- Technologia SkyLight
- Obiektyw stały 3.3mm
- WDR120dB
- IR 30m
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP67, IK10
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-U-TIP38FSR3 |
| Linia produktowa | BCS ULTRA |
| NDAA | National Defense Authorization Act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 3.3 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 101.3° V: 54.5° D: 119.7° |
| Czułość kamery | 0.2Lux(F1.4) 0Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/30~1/10000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×720 / 640×360 |
| Strumień główny | 3840×2160@15fps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 30m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | ADPCM 16K / G.726 / G.711u / G.711a |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 512GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF |
| Protokoły | IPv4, IPv6, RTP, RTSP, TCP, HTTP, UDP, HTTPS, FTP, SNTP, SMTP, uPNP, SNMPv2 |
| Rodzaj zasilania | PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -20°C~+55°C max 90% RH |
| Wymiary | 75×70×195.8mm |
| Waga | 0.66 kg |
| Waga | 0,7500 kg |
|---|---|
| Model | BCS-U-TIP38FSR3 |
| EAN | 5904890711914 |
| Numer katalogowy | 53078 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 3840×2160 |
| Ogniskowa obiektywu | 3.3mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | IK10 |
| Pobór mocy | 9 W |
| Czułość przetwornika | 0.2Lux(F1.4) 0Lux(IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, RTP, RTSP, TCP, HTTP, UDP, HTTPS, FTP, SNTP, SMTP, uPNP, SNMPv2 |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Kąt widzenia | 101° |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Obiektyw | Stały |
| Wandaloodporność | Tak |
| NDAA | Nie |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.