Przetwornica Volt Polska SinusPro 2200E 2200VA 12V 1600/2200W
1324,00 zł
Dostępność: 9 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Przetwornica Volt Polska SinusPro 2200E 2200VA 12V 1600/2200W

Najważniejsze cechy
- Moc całkowita (chwilowa): 22000 VA
- Moc znamionowa (ciągła): 1600 W
- Prąd ładowania: 20A
- Napięcie wejściowe: 12V
- Napięcie wyjściowe: 230V/10 50Hz/0.5
- Przebieg napięcia: Czysty Sinus
- Wyposażona w prostownik i UPS
Zastosowanie
- Awaryjne zasilanie pieców
- Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
- Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze)
- Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)
- Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y)
- Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)
- Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory)
Specyfikacja techniczna
| Moc całkowita (chwilowa): | 2200VA |
| Moc stała: | 1600W |
| Napięcie wejściowe: | 170-270VAC |
| Napięcie wyjściowe:230VAC±1% w trybie akumulatorowym: | 216-245VAC w trybie sieciowym z AVR |
| Napięcie akumulatora: | 12VDC |
| Napięcie ładowania (sieć): | 13,8V±0,5V |
| Maks. prąd ładowania: | 20A |
| Sprawność: | ponad 92% |
| Częstotliwość: | 50/60Hz+-1Hz |
| Przebieg napięcia: | Sinusoidalny |
| Zabezpieczenia pełne: | Przeciążeniowe, przed przeładowaniem i rozładowaniem |
| Temperatura pracy: | 0-40°C |
| Wymiary: | 220X425X230mm |
| Waga: | 14,5kg |
| Waga | 16,5000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | 3SP092212E |
| EAN | 5904100450527 |
| Numer katalogowy | 31387 |
| Funkcja prostownika | Tak |
| Funkcja UPS | Tak |
| Gniazdo USB | Nie |
| Moc ciągła | 1600 |
| Moc impulsowa | 2200 |
| Napięcie wejściowe | 12 |
| Napięcie wyjściowe | 230 |
| Postać fali | Sinus |
| Importer | VOLT Polska Sp. z o.o |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Świemirowska 3 |
| Importer - Miasto | Sopot |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
VOLT POLSKA to producent urządzeń z zakresu zasilania awaryjnego, takich jak zasilacze UPS, inwertery, przetwornice oraz akumulatory. Produkty VOLT POLSKA charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i zaawansowanymi funkcjami zarządzania energią.









































































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.