Zestaw monitoringu IP Dahua TIOC 8mpx 4K 4 kamery z alarmem NVR z dyskiem
Pierwotna cena wynosiła: 14670,18 zł.5580,03 złAktualna cena wynosi: 5580,03 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5580,03 zł
Dostępność: 6 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Zestaw monitoringu IP Dahua TIOC 8mpx 4K 4 kamery z alarmem NVR z dyskiem

Najważniejsze cechy zestawu:
- Zestaw monitoringu 4 kamery o jakości obrazu 8MPx 4K
- Widoczność w nocy diody IR do 30m
- Technologia Dual Light kolorowy obraz w nocy, zasięg światła białego do 30m
- Aktywne odstraszanie TIOC 3.0 diody czerwono niebieskie i syrena
- Mikrofon Głośnik komunikacja dwukierunkowa
- Łatwość instalacji i konfiguracji
- Dostęp zdalny i aplikacje mobilne android, iOS
- Podglądu na żywo z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.
- Detekcja ruchu AI człowieka i pojazdu SMD4.0
- Stopień ochrony kamer IP67, który sprawdzi się w trudnych warunkach zewnętrznych, takich jak deszcz czy mróz
- Magazynowanie wideo na dysku przeznaczonym do pracy ciągłej, monitoringu 24/7
- Obsługa kart pamięci w kamerach
- Dostęp do nagrań lokalnie lub zadanie przez chmurę
- Okablowanie i akcesoria montażowe sprawdź w naszej ofercie
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | Z51596T4 |
| Numer katalogowy | Z51596T4 |
| Liczba kamer | 4 szt. |
| Obsługa systemów | Android. iOS. Windows |
| Rodzaj obudowy kamery | Kopułowa |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Technologia | IP |
| Zasięg oświetlacza | do 30m |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.