Kamera IP Hikvision DS-2CD1147G3H-LIUF(2.8mm)
Pierwotna cena wynosiła: 1172,01 zł.581,41 złAktualna cena wynosi: 581,41 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 581,41 zł
Dostępność: 26 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Hikvision DS-2CD1147G3H-LIUF(2.8mm)

Przeznaczenie
- Przetwornik: 1/1.8″ Progressive CMOS
- ICR – mechaniczny filtr podczerwieni
- Rozdzielczość: 2560 × 1440 (4MP), 20 kl./s (dzień / noc)
- Kompresja: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
- Funkcje obrazu: WDR / 3D DNR / BLC
- Smart Hybrid Light – oświetlenie IR lub światłem białym, zasięg do 30 m
- Wbudowany mikrofon
- Zasilanie: 12 V DC lub PoE
- Obsługa podglądu mobilnego: Hik-Connect
Specyfikacja techniczna
| Waga | 19,9000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD1147G3H-LIUF(2.8mm) |
| EAN | 6936422163624 |
| Numer katalogowy | 73415 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 104° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.