ZASILACZ ŁADOWARKA DO LAPTOPA ACER Green Cell PRO AD66P 19V 2,37A 45W 5,5mm/1,7mm
44,95 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
ZASILACZ ŁADOWARKA DO LAPTOPA ACER Green Cell PRO AD66P 19V 2,37A 45W 5,5mm/1,7mm
Specyfikacja techniczna:
| Moc | 45W |
| Napięcie | 19V |
| Natężenie | 2.37A |
| Średnice wtyku | okrągły (5.5-1.7mm) |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 90x38x27mm |
| Waga | 144g |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
| Kod produktu | AD66P |
| Waga | 0,3500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | AD66P |
| EAN | 5903317226314 |
| Numer katalogowy | 45724 |
| Moc zasilacza laptop | 45 |
| Napięcie zasilacza | 19 |
| Natężenie zasilacza | 2 |
| PIN | Nie |
| Importer | CSG S.A. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | rtm. Witolda Pileckiego 8 |
| Importer - Miasto | Skawina |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
GREEN CELL to polska marka specjalizująca się w produkcji akumulatorów, baterii oraz zasilaczy do laptopów, telefonów i elektroniki użytkowej. Produkty GREEN CELL cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz długą żywotnością. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu magazynowania energii, takie jak powerbanki i systemy fotowoltaiczne.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.