Kamera IP Ezviz HB90X Dual 4G Wi-Fi Kit 4MP+4MP z panelem solarnym 8W
Pierwotna cena wynosiła: 1099,00 zł.1016,73 złAktualna cena wynosi: 1016,73 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1016,73 zł
Dostępność: 12 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Ezviz HB90X Dual 4G Wi-Fi Kit 4MP+4MP z panelem solarnym 8W
Najważniejsze cechy produktu
- Podwójny obiektyw 4MP + 4MP (2K+) – jednoczesny podgląd szerokiego obszaru i detali
- Koordynacja dwóch kamer – inteligentne śledzenie obiektów z wykorzystaniem obu obiektywów
- Obrotowa konstrukcja PTZ – szerokie pokrycie terenu i minimalizacja martwych stref
- Łączność 4G + Wi-Fi (auto-switch) – działa w dowolnej lokalizacji, także bez internetu stacjonarnego
- Zasilanie solarne 8W + bateria 10 400 mAh – długotrwała, autonomiczna praca
- Tryb AOV (nagrywanie całodobowe) – ciągła ochrona przy zoptymalizowanym zużyciu energii
- Tryb nocny (Full Color + IR) – wyraźny obraz również w nocy
- Inteligentna detekcja AI – wykrywanie ludzi i pojazdów z redukcją fałszywych alarmów
- Automatyczne śledzenie ruchu – kamera podąża za wykrytym obiektem
- Dwukierunkowe audio – komunikacja w czasie rzeczywistym
- Pamięć: microSD do 512 GB + chmura EZVIZ – elastyczne przechowywanie nagrań
- Odporność na warunki atmosferyczne (IP65) – stabilna praca na zewnątrz przez cały rok
Specyfikacja techniczna
Kamera
- Przetwornik: 1/2.8″ CMOS, 4 MP, skanowanie progresywne
- Migawka: automatyczna
- Obiektywy:
- Górny: 2,8 mm, F1.2 (122° przekątna / 105° poziomo / 58° pionowo)
- Dolny: 6 mm, F1.2 (65° przekątna / 56° poziomo / 30° pionowo)
- Obrót i pochylenie:
- Górny obiektyw: obrót 220°, pochylenie 10°
- Dolny obiektyw: obrót 324°, pochylenie 90°
- Minimalne oświetlenie: 0,01 lx (F1.2), 0 lx (IR)
- Tryb dzień/noc: filtr IR-cut (automatyczny)
- Redukcja szumów: 3D DNR
- Tryb nocny (czarno-biały): do 35 m
Wideo i audio
- Maks. rozdzielczość: 2560 × 1440 (na obiektyw)
- Liczba klatek: do 15 fps (adaptacyjna)
- Kompresja: H.265 / H.264
- Tryby bitrate: Ultra HD / HD / standard / adaptacyjny
- Maks. bitrate: 2 Mb/s (łącznie)
- Audio: dwukierunkowe (adaptacyjne)
Sieć i łączność
- Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n/ax
- Pasmo: 2,4 GHz
- Przepustowość kanału: 20 MHz
- Zabezpieczenia: WEP 64/128, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Prędkości transmisji:
- 11b: 11 Mb/s
- 11g: 54 Mb/s
- 11n: 72 Mb/s
- 11ax: 114 Mb/s
- Parowanie: AP
- Minimalna przepustowość: 4 Mb/s
- Bluetooth: tak
Łączność 4G LTE
- IN LTE-FDD: B1/B3/B5/B8
- IN LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41
- EU LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28
- LA LTE-FDD: B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66
Funkcje
- Inteligentna detekcja:
- wykrywanie ludzi (AI)
- wykrywanie pojazdów (AI)
- Automatyczne śledzenie: tak
- Strefy detekcji: konfigurowalne
- Dwukierunkowa rozmowa: tak
- Funkcje dodatkowe: anti-flicker, podwójny strumień, heartbeat, ochrona hasłem, znak wodny
Przechowywanie
- Karta microSD: do 512 GB
- Chmura: EZVIZ CloudPlay (subskrypcja)
Zasilanie i warunki pracy
- Bateria: 10 400 mAh
- Zasilanie: DC 5V / 2A (zasilacz sprzedawany osobno)
- Pobór mocy: maks. 10 W
- Klasa szczelności: IP65
Wymiary i waga
- Wymiary kamery: 135 × 145 × 229,5 mm
- Wymiary opakowania: 300 × 204 × 175 mm
- Waga kamery: 862 g
- Waga panelu: 428 g
- Waga zestawu: 1902 g
Specyfikacja panelu solarnego
Model
- CS-PSP8-R100-3M
Parametry
- Napięcie robocze: 5,4 V ±5%
- Prąd roboczy: 1,48 A ±5%
- Napięcie obwodu otwartego: 6,8 V ±5%
- Prąd zwarciowy: 1,64 A ±5%
- Moc maksymalna: 8 W ±5%
- Sprawność: ≥ 22%
Budowa
- Typ ogniwa: monokrystaliczne
- Interfejs: USB-C
- Długość kabla: 3 m
Warunki pracy
- Temperatura: od -20°C do 50°C
- Wilgotność: do 95% (bez kondensacji)
- Klasa szczelności: IP65
Wymiary i waga panelu
- Wymiary: 267,3 × 186,5 × 17,5 mm
- Waga: 428 g
Zawartość zestawu
- Kamera HB90x Dual 4G
- Panel solarny 8W
- Szablon montażowy
- Regulowany uchwyt
- Zestaw śrub ×2
- Kabel zasilający
- Broszury ×4
- Instrukcja obsługi ×2
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | CS-HB90x/SP-R100(4MP+4MP W4GA) |
| EAN | 6941545640037 |
| Numer katalogowy | 66768 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 105° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm+6mm |
| Pobór mocy | 10 |
| Pobór prądu | 10 |
| Rodzaj przetwornika | 4MP progressive scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4MPX + 4MPX) |
| Temperatura pracy | -20°C to 50°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | EZVIZ EUROPE B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Dirk Storklaan 3 |
| Importer - Miasto | Hoofddorp |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
EZVIZ to marka należąca do koncernu Hikvision, oferująca inteligentne rozwiązania do monitoringu i automatyki domowej. Produkty EZVIZ, takie jak kamery IP, wideodomofony i czujniki, wyróżniają się wysoką jakością, nowoczesnym designem oraz łatwością obsługi za pomocą aplikacji mobilnej.













































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.