ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN MEAN WELL HDR-60-15 15V/60W/4A
Pierwotna cena wynosiła: 119,99 zł.96,52 złAktualna cena wynosi: 96,52 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 96,52 zł
Dostępność: 11 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN MEAN WELL HDR-60-15 15V/60W/4A

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zakres temperatury pracy od -30 do +70°C
- pobór mocy bez obciążenia <0.3W
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- chłodzone wolnym obiegiem powietrza
- zgodność z LPS
- wykonane w II klasie izolacji
- dioda LED – sygnalizacja pracy
- Zgodność z normami UL-60950-1/508/1310, EN60950-1/61558-2-16
- 3 lata gwarancji
PRZEZNACZENIE
Zasilacze na szynę DIN HDR-60 znajdują zastosowanie w szeroko pojętej automatyce przemysłowej, jak również w elektronice oraz telekomunikacji,automatyce budynkowej oraz do użytku domowego (posiadają izolacje klasy II).
DANE TECHNICZNE:
| Model | HDR-60-15 |
| Wyjście | 15V, 0~4A |
| Tolerancja | +/-1% |
| Zakłócenia | 120mV |
| Wydajność | 0.89 |
| Wymiary | 52.5x90x54.5mm |
| Waga | 0,3000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HDR-60-15 |
| EAN | 5902135309964 |
| Numer katalogowy | 12063 |
| Klasa szczelności urządzenia | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Moc zasilacza | 60W |
| Napięcie wyjściowe | 15 |
| Natężenie prądu wyjściowe | 4 |
| Typ zasilacza | Na szynę DIN |
| Importer | MEAN WELL EUROPE N.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Langs de Werf 8 |
| Importer - Miasto | Amstelveen |
| Importer - Kraj | Niderlandy |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
MEAN WELL to globalny producent zasilaczy impulsowych, oferujący szeroki asortyment zasilaczy AC/DC, DC/DC oraz inwerterów. Produkty MEAN WELL charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i zgodnością z międzynarodowymi normami, co czyni je popularnym wyborem w różnych zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.








































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.