SWITCH TP-LINK TL-SG1210MPE
469,00 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1210MPE
Najważniejsze cechy
- 9 Gigabitowych portów RJ45 i 1 Gigabitowy port combo SFP/RJ45.
- 8 portów PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu.
- Do 30W zasilania na każdym porcie PoE.
- Łączna moc zasilania do 123W*.
- Monitoring sieci, Priorytetowanie ruchu, VLAN i PoE Auto Recovery.
- Podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.
- Łatwe zarządzanie poprzez stronę lub narzędzie konfiguracyjne.
- Bezwentylatorowa konstrukcja ogranicza zużycie energii i zapewnia cichą pracę urządzenia.
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z |
| Porty | • 9 Portów 10/100/1000 Mbps RJ45 • 1 Port 1000 Mbps Combo SFP/RJ45 • AUTO Negocjacja • AUTO MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100 m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100 m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100 m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100 m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (53.5V DC / 2.43A) |
| Porty PoE (RJ45) | • Zgodność ze standardami 802.3af/at • Porty PoE: 1–8 • Łączna moc zasilania PoE: 123 W |
| Wymiary (S x G x W) | 209 × 126 × 26 mm (8.2 × 4.9 × 1.0 cali) |
| Maks. zużycie energii | • 7,66 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE) • 141,54 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 123 W) |
| Ilość generowanego ciepła | • 26.12 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PoE) • 482.65 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 123 W) |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 20 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów | 14.88 Mpps |
| Tablica adresów MAC | 4 K |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statyczna agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4 tys. identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| PoE | Tryb Extend** PoE Auto Recovery |
| Zarządzanie | Interfejs GUI Program Easy Smart Configuration Utility |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | • TL-SG1210MPE • Zasilacz • Instrukcja Instalacji • Gumowe nóżki |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® do uruchomienia narzędzia konfiguracyjnego |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji • Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, brak kondensacji |
| Waga | 1,5800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1210MPE |
| EAN | 6935364052669 |
| Numer katalogowy | 30214 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Zewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.