Rejestrator IP BCS LINE BCS-L-NVR0801-4KE-8P(2L)
Pierwotna cena wynosiła: 2293,95 zł.1167,50 złAktualna cena wynosi: 1167,50 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1167,50 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Rejestrator IP BCS LINE BCS-L-NVR0801-4KE-8P(2L)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-NVR0801-4KE-8P(2L) |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 20 TB |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, Ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 160 Mbps (80 Mbps Ai) |
| Pasmo wyjściowe | 80 Mbps (60 Mbps Ai) |
| Pasmo nagrywanie | 160 Mbps (80 Mbps Ai) |
| Wydajność wyświetlania | Ai Wył: 1× 12 M@30fps, 2× 8 M@30fps, 3× 5 M@30fps, 4× 4 M@30fps, 8× 1080p@30fps / Ai Wł: 1× 12 M@30fps, 1× 8 M@30fps, 2× 5 M@30fps, 3× 4 M@30fps, 7× 1080p@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 M / 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p / 960p / 720p / D1 / CIF / QCIF |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjście HDMI | HDMI4K |
| Wyjście VGA | VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | Praca jednoczesna z VGA: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720; Praca niezależna od VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1 / 4 / 8 / 9 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po detekcji), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna (nadpisywanie), Ai |
| Odtwarzanie | 39539 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, PIR, IPC, funkcje Ai, offline, HDD, IP, MAC, login |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/Mac), Mobile App (iOS, Android) |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T),obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa PTZ | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami PTZ serii BCS LINE |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, FTP, DDNS, SNMP, Alarm Server, P2P, Auto Registration, IP Search |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Switch PoE moc | 72 W max 25.5 W/port |
| Kanały PoE | 8 |
| Zasilanie | 53V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 10 W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C, max 93% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×232.5×47.6 mm |
| Waga (bez dysków) | 0.92 kg |
| Ai – Funkcje inteligentne z rejestratora | SMD Plus |
| Ai – Funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), SMD Plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai – Ochrona perymetryczna | 6 kanałów z kamer |
| Ai – Detekcja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai – Identyfikacja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai – SMD – inteligentna detekcja ruchu | 4 kanały z rejestratora (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), 6 kanałów z kamer |
| Waga | 0,9200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | BCS-L-NVR0801-4KE-8P(2L) |
| Numer katalogowy | 67442 |
| Dysk w zestawie | Nie |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 |
| Ilość obsługiwanych kamer | 8 |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 20 |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 12 Mpx (4K) |
| Złącze e-SATA | Nie |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.