Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF
Pierwotna cena wynosiła: 201,72 zł.151,05 złAktualna cena wynosi: 151,05 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 151,05 zł
Dostępność: 5 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF
Przeznaczenie
APS-70-120-OF to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, tworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
- niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
- odporność na zwarcia i przeciążenia
- odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
- łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Specyfikacja
| Napięcie wyjściowe | 11,2 … 14,2 VDC (regulowane potencjometrem V_adj) |
| Prąd wyjściowy | 6A |
| Moc zasilacza | 72W |
| Sprawność | 90% @60W |
| Napięcie wejściowe | 180 … 240 VAC |
| Zabezpieczenia wejścia | Bezpiecznik T3,15A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | 9A (wymaga restartu zasilacza) |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | 9A |
| Temperatura pracy | -20 … +40°C |
| Konstrukcja obudowy | Brak – moduł do zabudowy |
| Montaż | Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm |
| Wymiary | 100 x 65 x 40 mm |
| Waga | 0,11 kg |
| Waga | 0,1100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | APS-70-120-OF |
| EAN | 5902143690825 |
| Numer katalogowy | 16006 |
| Importer | ATTE |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | ul. 3 maja 81B |
| Importer - Miasto | Myślenice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
ATTE to polski producent urządzeń zasilających oraz systemów monitoringu dla branży telekomunikacyjnej i przemysłowej. W ofercie firmy znajdują się m.in. zasilacze buforowe, przetwornice napięcia, moduły PoE oraz akcesoria do systemów CCTV. Produkty ATTE cechują się wysoką niezawodnością, energooszczędnością oraz łatwością integracji z istniejącymi systemami. Firma stawia na innowacyjność oraz ciągłe doskonalenie swoich produktów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i zapewnić klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu zasilania i monitoringu.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.