Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T
Pierwotna cena wynosiła: 1804,00 zł.894,93 złAktualna cena wynosi: 894,93 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 894,93 zł
Dostępność: 15 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7208HUHI-M1/T
Specyfikacja techniczna
| Detekcja ruchu 2.0 | Oparta na głębokim uczeniu; domyślnie włączona dla wszystkich kanałów analogowych; klasyfikacja ludzi i pojazdów; redukcja fałszywych alarmów (np. liście, światła); szybkie wyszukiwanie po typie obiektu lub zdarzeniu |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Detekcja przekroczenia linii, detekcja intruza; do 4 kanałów |
| Wykrywanie twarzy | Wykrywanie, przechwytywanie oraz wyszukiwanie obrazów twarzy |
| Obsługiwane kamery IP | 4 kanały (do 12), w trybie ulepszonym: 8 kanałów (do 16), każdy do 4 Mb/s |
| Rozdzielczość IP | Do 8 MP |
| Obsługa kodeków | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Analogowe wejście wideo | 8 kanałów BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), połączenie koncentryczne |
| Wejście HDTVI | 8 MP@12/15 kl./s, 3K@25/20 kl./s, 5 MP@20 kl./s, 4 MP@25/30 kl./s, 1080p/720p@25/30 kl./s |
| Wejście AHD | 5 MP@20 kl./s, 4 MP@25/30 kl./s, 1080p/720p@25/30 kl./s |
| Wejście HDCVI | 8 MP@12/15 kl./s, 3K@25/20 kl./s, 5 MP@20 kl./s, 4 MP@25/30 kl./s, 1080p/720p@25/30 kl./s |
| Wejście CVBS | PAL/NTSC |
| Wyjście HDMI | 1 kanał, 4K (3840×2160)/30Hz, 2K (2560×1440)/60Hz, 1080p/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz |
| Wyjście VGA | 1 kanał, 1920×1080/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz |
| Tryb wyjść wideo | Jednoczesne wyjście HDMI/VGA |
| Wejście audio | 1 kanał RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ), plus do 8 kanałów przez przewód koncentryczny |
| Wyjście audio | 1 kanał RCA (liniowe, 1 kΩ) |
| Dwukierunkowe audio | 1 kanał RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ) – pierwsze wejście audio |
| Odtwarzanie synchroniczne | 8 kanałów |
| Kompresja wideo | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozdzielczość kodowania | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Liczba klatek na sekundę | Główny strumień: 8 MP@8 fps, 3K@12 fps, 5 MP@12 fps, 4 MP@15 fps, 8 MP Lite@15 fps, 3 MP@18 fps; niższe rozdzielczości: do 25/30 fps |
| Podstrumień | WD1/4CIF/CIF@25 fps (P)/30 fps (N) |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s – 10 Mb/s |
| Dwa strumienie | Tak |
| Typ strumienia | Wideo lub Wideo + Audio |
| Kompresja audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 Kb/s |
| Całkowita przepustowość | 128 Mb/s |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Połączenia zdalne | 64 |
| Interfejs sieciowy | 1 × RJ-45 10/100/1000 Mb/s (auto-adaptacyjny) |
| Wi-Fi | Obsługa zewnętrznego adaptera Wi-Fi przez USB |
| SATA | 1 × SATA |
| Pojemność dysku | Do 10 TB na dysk |
| USB | Tylny panel: 2 × USB 2.0 |
| Zasilanie | 12 V DC, 2 A |
| Zużycie energii | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | -10°C do 55°C |
| Wilgotność pracy | 10–90% |
| Wymiary (S × G × W) | 263 × 225 × 48 mm |
| Waga | ≤ 1,6 kg (bez dysku twardego) |
| Waga | 1,6000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | iDS-7208HUHI-M1/T |
| EAN | 6936422137434 |
| Numer katalogowy | 63598 |
| Ilość kanałów rejestratora | 8 |
| Ilość obsługiwanych dysków | 11 |
| Ilość obsługiwanych kamer | 8 |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 10 |
| Nagrywanie | 7(8)kl/s @ 8Mpx (4K) |
| RS485 (PTZ) | Nie |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | nie dotyczy |
| Zawansowana analityka obrazu (AI) | Tak |
| Złącze e-SATA | Nie |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.