PRZETWORNICA VOLT POLSKA IPS 1700/3400 24V
399,00 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
PRZETWORNICA VOLT POLSKA IPS 1700/3400 24V

Najważniejsze cechy
- Model: IPS 3400N 24V
- Moc chwilowa: 3400W
- Moc ciągła: 1700W
- Napięcie akumulatora: 24V
- Postać fali: sinusoida modyfikowana
Przeznaczenie
Elektroniczna przetwornica napięcia IPS N służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12 V lub 24 V. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej.
Specyfikacja techniczna
| Model | IPS 3400N 24V |
| Moc chwilowa | 3400W |
| Moc ciągła | 1700W |
| Napięcie akumulatora | 24V |
| Napięcie wejściowe | 21-31V |
| Napięcie wyjściowe | 225-235V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 HZ (+- 2 Hz) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | > 120% IPS automatycznie się wyłączy |
| Prąd znamionowy | 300mA |
| Sprawność | 0.92 |
| Zabezpieczenie podnapięciowe | 21,4 V (+- 0.6 V) |
| Dopuszczalna temperatura | -10 – 40oC |
| Wymiary | 280*162*70mm |
| Waga | 2.2kg |
| Waga | 2,5200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | 3IPSN30024 |
| EAN | 5903293765593 |
| Numer katalogowy | 24292 |
| Funkcja prostownika | Nie |
| Funkcja UPS | Nie |
| Gniazdo USB | Tak |
| Moc ciągła | 1700 |
| Moc impulsowa | 3400 |
| Napięcie wejściowe | 24 |
| Napięcie wyjściowe | 230 |
| Postać fali | Sinus modyfikowany |
| Importer | VOLT Polska Sp. z o.o |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Świemirowska 3 |
| Importer - Miasto | Sopot |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
VOLT POLSKA to producent urządzeń z zakresu zasilania awaryjnego, takich jak zasilacze UPS, inwertery, przetwornice oraz akumulatory. Produkty VOLT POLSKA charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i zaawansowanymi funkcjami zarządzania energią.







































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.