KAMERA TERMOWIZYJNA DAHUA TPC-BF1241-B10F12-S2
Ten produkt został wyprzedany!
Kup do 14:00 - wysyłka dzisiaj (w dni robocze),
po 14:00 - wysyłka w kolejnym dniu roboczym
Gwarancja: 24 miesiące
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
paynow
Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Gwarancja bezpiecznych zakupów
Model: TPC-BF1241-B10F12-S2
Najwąniejsze cechy
  • Wykrywacz detektorów w podczerwieni na bazie tlenku wanadu bez chłodzenia.
  • 4-megapikselowa kamera CMOS z progresywnym skanowaniem.
  • Wbudowane światło białe i głośnik do alarmów świetlnych i dźwiękowych.
  • Wbudowany iluminator IR.
  • Fuzja hybrydowa.
  • Zasilanie 12 VDC + 20% z szerokim zakresem napięcia i zasilaniem PoE.
  • Klasa ochrony IP67.
  • Mały i elegancki design.
Specyfikacja techniczna
Kategoria Specyfikacja
Function
Dwukierunkowe audio Tak
Alarm dźwiękowy i świetlny Tak
Region zainteresowania (RoI) Tak
Pamięć Karta Micro SD (256 GB, wymienna na gorąco)
Interoperacyjność ONVIF; CGI; Dahua SDK
Liczba użytkowników/gospodarzy Do 10 (całkowita przepustowość: 100 MB)
Tryb fuzji Ciepły kolor; zimny kolor; fuzja z tlenkiem żelaza
PIP Tak
Maksymalna pojemność karty Micro SD 256 GB
Physical Characteristics
Ochrona IP67
Kompresja wideo H.265; H.264; H.264H
Rozdzielczość Termalne: główny strumień: 1280 × 960; widoczny: 4MP (2336 × 1752)
Częstotliwość klatek wideo 1 fps–25 fps (domyślnie 25 fps)
Kompresja audio G.711a; G.711mu; PCM
Format kodowania obrazu JPEG
Intelligence
Wykrywanie ciepła Tak
Maksymalny zasięg wykrywania ciepła 123 m (403.54 ft)
Śledzenie zimnych/gorących miejsc Tak
IVS (ochrona perymetryczna) Tak. Wspiera przecięcia linii i intruzję.
Zasięg ochrony perymetrycznej (człowiek) 70 m (229.6 ft)
Zasięg ochrony perymetrycznej (pojazd) 210 m (688.8 ft)
Klasyfikacja celów Człowiek/Pojazd
Wykrywanie dymu Tak
Wykrywanie połączeń Tak
Porty
Port sieciowy 1 × RJ-45 (10/100 Base-T)
Wejście alarmowe 1
Wyjście alarmowe 1
Wejście audio 1
Wyjście audio 1
RS-485 1
Właściwości widocznego obrazu
Czujnik obrazu 1/2.7″ CMOS
Maksymalna rozdzielczość 2336 (H) × 1752 (V)
Pixel 4 MP
Minimalna iluminacja Kolor: 0.05 lux, B/W: 0.005 lux, 0 lux (IR włączone)
S/N Ratio ≥ 55 dB
Ogólne
Typ Kamera mini hybrydowa sieciowa
Środowisko
Temperatura pracy –30 °C do +60 °C (–22 °F do +140 °F)
Wilgotność robocza ≤ 95%
Temperatura przechowywania –30 °C do +70 °C (–22 °F do +158 °F)
Wymiary
Wymiary produktu 205.5 mm × 90.4 mm × 90.1 mm (8.09″ × 3.56″ × 3.55″)
Wymiary opakowania 279 mm × 187 mm × 138 mm (10.98″ × 7.36″ × 5.43″)
Waga netto ≤ 0.9 kg (1.98 lb)
Waga brutto ≤ 1.3 kg (2.87 lb)
Zasilanie
Zasilanie 12 VDC ± 20%, PoE
Zużycie energii Podstawowe: <4.5 W (12 VDC, LED wyłączone); Max: <10.1 W (12 VDC, LED włączone, ogrzewacz włączony)
Termalne
Typ detektora Wykrywacz tlenku wanadu bez chłodzenia
Skuteczne piksele 256 (H) × 192 (V)
Rozmiar piksela 12 μm
Zasięg spektralny 8 μm–14 μm
Czułość (NETD) ≤40mK@f/1.0
Długość ogniskowej 10 mm