Kamera IP Hilook IPC-T241H-C kopułka 4MP 2.8mm IR20m
Pierwotna cena wynosiła: 129,00 zł.122,25 złAktualna cena wynosi: 122,25 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 122,25 zł
Dostępność: 85 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hilook IPC-T241H-C kopułka 4MP 2.8mm IR20m
Najważniejsze cechy produktu:
• Rozdzielczość 4 MP (2560 × 1440, 2K+) – wyraźny i szczegółowy obraz
• Obiektyw 2.8 mm (kąt widzenia do 123°) – szeroki zakres monitoringu
• Zasięg podczerwieni IR do 20 m – skuteczna obserwacja w nocy
• Kompresja H.265+ / H.264+ – oszczędność miejsca na dysku
• DWDR i 3D DNR – lepsza jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych
• Detekcja ruchu – automatyczne wykrywanie zdarzeń
• Zasilanie PoE (802.3af) – instalacja jednym przewodem
• Podwójny strumień wideo – elastyczna konfiguracja nagrań
• Obudowa IP67 – odporność na warunki atmosferyczne
• Regulacja ustawienia (pan/tilt/rotate) – łatwe dopasowanie kąta widzenia
Specyfikacja techniczna kamery Hilook IPC-T241H-C:
• Przetwornik obrazu: 1/2.9″ CMOS ze skanowaniem progresywnym
• Rozdzielczość: 4 MP (2560 × 1440) przy 20 kl./s
• Obiektyw: stałoogniskowy 2.8 mm
• Kąt widzenia: do ok. 123° (po przekątnej)
• Oświetlacz IR: do 20 m (tryb nocny)
• Tryb dzień/noc: automatyczne przełączanie (ICR)
• Kompresja wideo: H.265+, H.265, H.264+, H.264
• Strumienie wideo: podwójny strumień
• Funkcje obrazu:
– DWDR (szeroki zakres dynamiki)
– 3D DNR (redukcja szumów)
– BLC (kompensacja światła tła)
• Funkcje inteligentne:
– detekcja ruchu
• Zasilanie: 12V DC lub PoE (802.3af)
• Instalacja: PoE – jeden przewód (dane + zasilanie)
• Obudowa: kopułkowa (turret)
• Klasa szczelności: IP67 – odporność na kurz i wodę
• Zastosowanie: wewnętrzne i zewnętrzne
• Zdalny dostęp: aplikacje Hik-Connect, HiLookVision, iVMS-4200
• Chmura P2P: tak – łatwa konfiguracja zdalnego dostępu
• Interfejs sieciowy: Ethernet (IP)
• Obsługiwane standardy: ONVIF
• Wymiary: ok. Ø112 × 88 mm
• Obudowa: tworzywo sztuczne
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-T241H-C |
| EAN | 6942160462042 |
| Numer katalogowy | 68825 |
| Audio | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Jakość obrazu | 4 Mpx / 2K |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 100° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 32.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 5 |
| Pobór prądu | 5 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Nie |
| Widoczność w nocy | 20 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour, ONVIF |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.