SWITCH TP-LINK TL-SG1008D
85,00 zł
Dostępność: 10 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1008D
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 80% energii
- Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie
- Architektura non-blocking umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością zapewniając pełną przepustowość
- Wydajność przełączania 16Gb/s
- Ramki jumbo 9K powodują wzrost wydajności transferu dużych ilości danych
- Funkcja auto-MDI/MDIX eliminuje konieczność użycia krosowanych kabli
- Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
- Automatyczna negocjacja połączeń na portach umożliwia lepszą integrację urządzeń działających z różnymi prędkościami transmisji: 10Mb/s, 100Mb/s lub 1000Mb/s
- Brak wentylatora w obudowie zapewnia cichą pracę urządzenia
- Plastikowa obudowa typu desktop z możliwośćią montażu na ścianie
- Prosta instalacja dzięki funkcji Plug and Play
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
8 portowy gigabitowy przełącznik TP-LINK TL-SG1008D umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik TL-SG1008D jest urządzeniem energooszczędnym. Dzięki innowacyjnej technologii urządzenie może zaoszczędzić do 80% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x |
| Porty | 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Pobór mocy | Maksymalnie: 4,63W (220V/50Hz) |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Rozmiar bufora | 2Mb |
| Ramki jumbo | 15 KB |
| Wydajność przełączania | 16 Gb/s |
| Wymiary (S x G x W) | 180mm * 90mm * 25,5mm (7,1*3,5*1,0 cali) |
| Maks. zużycie energii | 4.63W(220V/50Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 15.80BTU/h |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Sposób transmisji | Store and Forward |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Funkcje zaawansowane | Technologia Green Ethernet Kontrola przepływu danych (Flow control – 802.3X) Back Pressure 802.1p/DSCP QoS (dla wersji V7 i nowszych) |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHs |
| Zawartość opakowania | TL-SG1008D Zasilacz Instrukcja instalacji |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,4900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1008D |
| EAN | 6935364092313 |
| Numer katalogowy | 2374 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.















![d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original Mikrotik RTB-XQ+DA0001 [XQ+DA0001] 1m](https://elemarket.pl/wp-content/uploads/d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original-500x500.jpg)







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.