Kamera IP Hilook by Hikvision tuba 4MP IPCAM-B4-50IR 4mm
Pierwotna cena wynosiła: 269,00 zł.187,20 złAktualna cena wynosi: 187,20 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 187,20 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hilook by Hikvision tuba 4MP IPCAM-B4-50IR 4mm
Kamera IP Hilook bullet 4MP IPCAM-B4-50IR – zastosowanie:
Kamera IP Hilook bullet 4MP IPCAM-B4-50IR znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, gdzie monitoring wizyjny odgrywa istotną rolę w:
- domu i mieszkania
- małych i średnich firm
- publiczne i miejskie
- szkół i instytucji edukacyjnych
- ogrodu i parkingu
Ich zaawansowane funkcje, niezawodność i łatwość obsługi czynią je popularnym wyborem dla domów, firm, przemysłu, obszarów publicznych oraz instytucji edukacyjnych.
Kamera IP Hilook bullet 4MP IPCAM-B4-50IR – specyfikacja techniczna
Kamera
- Przetwornik obrazu: 1/2.9″ Progressive Scan CMOS
- Min. Kolor oświetlenia: 0,01 luksa @ (F2.0, AGC ON), czarno-biały: 0 luksów z IR
- Czas otwarcia migawki: Od 1/3 s do 1/100 000 s
- Wolna migawka: Tak
- Cyfrowy WDR o szerokim zakresie dynamiki
- IR dzień i noc
- Regulacja kąta: Pan: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 180°, obrót: 0° do 360°
Obiektyw
- Ogniskowa i pole widzenia 4 mm, pole widzenia w poziomie 81°, pole widzenia w pionie 43°, pole widzenia po przekątnej 96°
- Mocowanie obiektywu M12
- Stała przysłona F2.0
Oświetlacz
- Długość fali podczerwieni 850 nm
- Zasięg podczerwieni do 50 m
- Maks. wideo Rozdzielczość 2560 × 1440
- Strumień główny 50 Hz: 25 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720)
- Strumień podrzędny 50 Hz: 25 kl./s (640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 kl./s (640 × 480, 640 × 360)
- Kompresja wideo:
- Główny strumień: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Podstrumień: H.265/H.264/MJPEG
- Szybkość transmisji wideo 32 Kb/s do 8 Mb/s
- Typ H.264 Profil bazowy/profil główny/profil wysoki profil główny
- Typu H.265 Obsługa strumienia głównego
- Kontrola szybkości transmisji: CBR/VBR
- Region zainteresowania (ROI): 1 stały region dla strumienia głównego
Sieć
- Protokoły: TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP
- Jednoczesny podgląd na żywo do 6 kanałów
- Interfejs API otwartej sieci wideo, ISAPI SDK
- Użytkownik/host do 32 użytkowników. 3 poziomy: administrator, operator i użytkownik
- Klient iVMS-4200, Hik-Connect, HiLookVision
- Wymagana wtyczka przeglądarki internetowej : podgląd na żywo: IE 10, IE 11
Obraz
- Szeroki zakres dynamiki (WDR) Cyfrowy WDR
- Stosunek sygnał/szum ≥ 52dB
- Przełącznik Dzień/Noc Dzień, Noc, Auto, Harmonogram
- Poprawa obrazu BLC, HLC, 3D DNR
- Ustawienia obrazu: Tryb obracania, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulowane przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę internetową
- Maska prywatności: 4 programowalne wielokątne maski prywatności
Interfejs
- Interfejs Ethernet 1 samoadaptujący się port Ethernet RJ45 10 M/100 M
Wydarzenie
- Podstawowe zdarzenie: Wykrywanie ruchu (obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd)), alarm sabotażu wideo, wyjątek
- Powiązanie: Przesyłanie do FTP, powiadamianie centrum monitoringu, wyzwalanie przechwytywania, wysyłanie wiadomości e-mail
Ogólny
- Materiał: metal i tworzywo sztuczne
- Wymiary: 83.7 mm × 80.7 mm × 206.6 mm
- Wymiary opakowania: 260 mm × 125 mm × 125 mm
- Waga: ok. 545 g.
- Waga paczki ok. 600 g
- Warunki przechowywania -30°C do 60°C
- Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i pracy -30°C do 60°C
- Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Język: polski
- Stopień ochrony: IP67 (IEC 60529-2013)
| Waga | 0,5000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPCAM-B4-50IR |
| EAN | 6942160436937 |
| Numer katalogowy | 39628 |
| Audio | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia | 81° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4mm |
| Pobór mocy | 12 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Nie |
| Widoczność w nocy | 50 |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 50 m |
| Zasilacz w komplecie | TAK |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.