KAMERA 4W1 DAHUA HAC-HFW1500TLM-IL-T-0280B-DIP
Pierwotna cena wynosiła: 345,63 zł.144,78 złAktualna cena wynosi: 144,78 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 144,78 zł
Dostępność: 19 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA 4W1 DAHUA HAC-HFW1500TLM-IL-T-0280B-DIP
Najważniejsze cechy:
- Maks. 25 kl./s przy 5 MP
- Dwukierunkowa komunikacja audio
- Inteligentne oświetlenie+
- Inteligentne podwójne oświetlenie
- Zasięg oświetlenia 40 m
- Redukcja szumów 3DNR
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- Przełączane tryby CVI/CVBS/AHD/TVI
- Klasa szczelności IP67, zasilanie 12 VDC
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria / Parametr | Specyfikacja |
| Wideo | |
| Szybkość klatek | CVI: PAL: 5M@25 fps; 5M@12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps / NTSC: 5M@25 fps; 5M@20 fps; 5M@10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps |
| AHD: PAL: 4M@25 fps / NTSC: 4M@30 fps | |
| TVI: PAL/NTSC: 5M 16:9@20 fps | |
| CVBS: PAL/NTSC: 960H | |
| Rozdzielczość | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); TVI 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (ICR) / Kolor / B/W |
| BLC | BLC / HLC / WDR |
| WDR | DWDR |
| Balans bieli | Auto / Strefowy |
| Wzmocnienie | Auto / Ręczne |
| Redukcja szumów | 3DNR |
| Tryb oświetlenia | Smart IR & WL (CVI, TVI) / Tryb WL / Tryb IR |
| Lustrzane odbicie | Tak |
| Maski prywatności | Włącz/wyłącz (8 stref, prostokąt) |
| Porty | |
| Wyjście wideo | CVI/TVI/AHD/CVBS przez jedno gniazdo BNC (przełącznik DIP) |
| Środowisko pracy | |
| Temp. pracy | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność pracy | <95% RH, bez kondensacji |
| Temp. przechowywania | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność przechowywania | <95% RH, bez kondensacji |
| Ochrona | IP67 |
| Odporność na korozję | Podstawowa |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Autofokus | Nie |
| Mocowanie | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 113.3°; V: 62.1°; D: 134.3° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Min. odległość ostrzenia | 0.8 m |
| DORI | Detekcja: 59.8 m; Obserwacja: 23.9 m; Rozpoznanie: 12.0 m; Identyfikacja: 6.0 m |
| Kamera | |
| Przetwornik | 1/2.7″ CMOS |
| Rozdzielczość maks. | 2880 × 1620 |
| System skanowania | Progresywny |
| Szybkość migawki | PAL: 1/25 – 1/100 000 s / NTSC: 1/30 – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F1.6 (Kolor, 30 IRE); 0.001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (przy włączonym doświetlaczu) |
| SNR | >65 dB |
| Zasięg oświetlenia | IR: 40 m; światło białe: 40 m |
| Sterowanie iluminatorem | Auto / Ręczne |
| Liczba diod | 4 (multi-core) |
| Regulacja kąta | Pan: 0–360°; Tilt: 0–90°; Rotacja: 0–360° |
| Przełącznik SD/HD | DIP switch |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługa audio | CVI, TVI |
| Zasięg mikrofonu | 8 m |
| Dwukierunkowe audio | Tak (CVI, TVI) |
| Głośnik | Tak |
| Zasięg głośnika | 8 m |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal (front) + plastik (tył) + metalowy uchwyt |
| Wymiary | 198.4 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga netto | 0.34 kg |
| Waga brutto | 0.45 kg |
| Montaż | Ściana, sufit, słup pionowy |
| Certyfikaty | CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035 |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 VDC (±30%) – zalecany zasilacz dedykowany dla 1 kamery |
| Pobór mocy | Maks. 9.5 W (12 VDC, przy włączonym WLED) |
| Waga | 0,4200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HAC-HFW1500TLM-IL-T-0280B-DIP |
| EAN | 6939554964152 |
| Numer katalogowy | 63987 |
| 2DNR | Tak |
| AGC | Nie |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| BLC | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) |
| DWDR | Tak |
| HLC | Tak |
| Jakość obrazu | 5 Mpx |
| Kąt widzenia | 113° |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa+Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2880×1620 |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria | HDCVI |
| Seria kamery | Dahua Lite |
| Temperatura pracy | –40 °C to +60 °C |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Nie |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zasilanie kamery | 12 V DC |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.