Kamera IP Hikvision DS-2CD2363G2-LI2U(2.8mm)(BLACK)
Pierwotna cena wynosiła: 1467,00 zł.727,75 złAktualna cena wynosi: 727,75 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 727,75 zł
Dostępność: 76 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2363G2-LI2U(2.8mm)(BLACK)

Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CD2363G2-LI2U 2.8mm |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 luksa przy (F1,6, AGC WŁ.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający IR |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 75°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 lub 4mm opcjonalnie |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 105°, pole widzenia w pionie 55°, pole widzenia po przekątnej 127° |
| Ogniskowa i pole widzenia | 4 mm, pole widzenia w poziomie 78°, pole widzenia w pionie 38°, pole widzenia po przekątnej 96° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości | 2,8 mm: 1,8 m do ∞ |
| Głębia ostrości | 4 mm: 3,1 m do ∞ |
| DORI | 2,8 mm, D: 76 m, O: 30 m, R: 15 m, I: 7 m |
| DORI | 4 mm, D: 115 m, O: 45 m, R: 23 m, I: 11 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart Supplement Light | Tak |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 Hz: 25 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny | 60 Hz: 30 kl./s (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 Hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień | 60 Hz: 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 Hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 60 Hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | *Trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny strumień: H.265/H.264/H.264+/H.265+, |
| Kompresja wideo | Podstrumień H.265/H.264/MJPEG, |
| Kompresja wideo | Trzeci strumień H.265/H.264, |
| Kompresja wideo | *Trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Profil Podstawowy, Profil Główny, Profil Wysoki |
| Typ H.265 | Profil Główny |
| Skalowalne kodowanie wideo (SVC) | Kodowanie H.264 i H.265 |
| Kontrola bitrate | CBR/VBR |
| ROI | 1 stały region dla strumienia głównego i strumienia podrzędnego |
| Przycinanie celu | Tak |
| Audio | |
| Kompresja Audio -2U | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Bitrate audio -2U | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 do 160 Kb/s (MP2L2)/8 do 320 Kb/s (MP3)/16 do 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Częstotliwość próbkowania audio -2U | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrowanie szumów środowiska -2U | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | ONVIF (profil S, profil G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Użytkownik/host | Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2/1.3, WSSE i uwierzytelnianie skrócone dla Open Network Video Interface. |
| Klient | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Pamięć sieciowa | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatyczne uzupełnianie sieci (ANR), |
| Pamięć sieciowa | Wraz z wysokiej klasy kartą pamięci Hikvision obsługiwane jest szyfrowanie kart pamięci i detekcja stanu. |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany Plug-in do podglądu na żywo: IE 11, |
| Przeglądarka internetowa | Bezwtyczkowy podgląd na żywo: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+, |
| Przeglądarka internetowa | Usługi lokalne: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Ustawienia obrazu | Tryb obracania |
| WDR (Szeroki zakres dynamiczny) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Poprawa jakości obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska prywatności | 8 programowalnych wielokątnych masek prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptacyjny port Ethernet |
| Audio | Wbudowany mikrofon: |
| Audio | -2U: Podwójny mikrofon matrycowy |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na FTP/NAS/kartę pamięci, powiadamianie centrum monitoringu, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania |
| Funkcja Deep Learning | |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, wtargnięcie |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, 0,66 A, maks. 8 W, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, |
| Zasilanie | PoE: IEEE 802.3af, klasa 3, maks. 9,5 W |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø127,3 mm × 96,3 mm (Ø5,0″ × 3,8″) |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,9″ × 5,5″ × 5,5″) |
| Waga | Około 515 g (1,1 lb) |
| Waga z opakowaniem | Około 755 g (1,7 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, |
| EMC | RCM: AS/NZS CISPR 32 2015, |
| EMC | IC: ICES-003: Wydanie 7, |
| EMC | KC: KN32: 2015, KN 35: 2015 |
| Bezpieczeństwo | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, |
| Bezpieczeństwo | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, |
| Bezpieczeństwo | BIS: IS 13252 (Część 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, |
| Bezpieczeństwo | LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Środowisko | CE-RoHS: 2011/65/UE, |
| Środowisko | WEEE: 2012/19/UE, |
| Środowisko | Zasięg: Rozporządzenie (EC) Nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: IEC 60529-2013 |
| Waga | 0,8400 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD2363G2-LI2U(2.8mm)(BLACK) |
| EAN | 6942160459271 |
| Numer katalogowy | 50194 |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.