Kamera IP Hikvision DS-2CD1T47G3-LIUF/SL(2.8mm)
Pierwotna cena wynosiła: 1178,00 zł.584,38 złAktualna cena wynosi: 584,38 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 584,38 zł
Dostępność: 10 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Hikvision DS-2CD1T47G3-LIUF/SL(2.8mm)

Najważniejsze cechy
- Redukcja szumów HikAI-ISP dla doskonałego efektu redukcji szumów
- Obraz w kolorze 24/7
- Super wyraźny, całodobowy kolorowy obraz dzięki technologii ColorVu 3.0
- Motion Detection 3.0, dokładniejsza klasyfikacja osób i pojazdów
- Doświetlanie Smart Hybrid Light: integracja IR i światła białego do 50m, 3 tryby doświetlania
- Odporna na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CD1T47G3-LIUF/SL(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. oświetlenie | Kolor: 0,0005 Lux @ (F1.0, AGC WŁ.), 0 Lux z oświetleniem |
| Czas migawki | 1 s do 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr odcinający IR |
| Regulacja kąta | Obrót w poziomie: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 180°, obrót: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, opcjonalnie 2,8mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, poziome pole widzenia 101,5°, pionowe pole widzenia 54,6°, przekątne pole widzenia 122,1° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2,8 mm: 1,7 m do ∞ |
| DORI | 2,8 mm, D: 63 m, O: 25 m, R: 12 m, I: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ oświetlenia uzupełniającego | IR, światło białe |
| Zasięg oświetlenia uzupełniającego | Do 50 m |
| Inteligentne oświetlenie uzupełniające | Tak |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 Hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720)60 Hz: 24 kl./s (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | 50 Hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360)60 Hz: 24 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264, strumień pomocniczy: H.265/H.264/MJPEG |
| Przepływność wideo | 32 Kbps do 16 Mbps |
| Typ H.264 | Baseline Profile, Main Profile, High Profile |
| Typ H.265 | Main Profile |
| Kontrola przepływności | CBR, VBR |
| Region zainteresowania (ROI) | 1 stały region dla strumienia głównego i pomocniczego |
| Skalowalne kodowanie wideo (SVC) | Kodowanie H.264 i H.265 |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC/MP3 |
| Przepływność audio | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 do 160 Kbps (MP2L2)/16 do 64 Kbps (AAC-LC) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrowanie szumów otoczenia | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IPv4, IPv6, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i digest dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE i digest dla Open Network Video Interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC) |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników3 poziomy użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Klient | iVMS-4200; Hik-Connect |
| Przeglądarka internetowa | Podgląd na żywo bez wtyczki: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Safari 11Usługa lokalna: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulowane przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę internetową |
| Przełączanie dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Szeroki zakres dynamiki (WDR) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Ulepszanie obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska prywatności | 4 programowalne prostokątne maski prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs Ethernet | 1 port Ethernet RJ45 10 M/100 M samoadaptacyjny |
| Pamięć lokalna | Wbudowane gniazdo karty pamięci, obsługa kart microSD/microSDHC/microSDXC, do 512 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Maks. pobór mocy: 1,5 W, maks. poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 95 dB |
| Przycisk reset | TAK |
| Zdarzenie | |
| Zdarzenie podstawowe | Detekcja ruchu (obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy obiektów: człowiek i pojazd), alarm sabotażu wideo, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie do FTP, powiadomienie centrum monitoringu, wysyłanie e-maila, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie zrzutu obrazu |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, 0,7 A, maks. 8,4 W, współosiowa wtyczka zasilania Ø5,5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, maks. 10,2 W |
| Materiał | Przednia pokrywa: metal, korpus: tworzywo sztuczne, uchwyt: metal |
| Wymiary | 83,7 mm × 81 mm × 201,9 mm (3,3″ × 3,2″ × 8,0″) |
| Wymiary opakowania | 260 mm × 125 mm × 125 mm (10,2″ × 5,0″ × 5,0″) |
| Waga | Około 520 g (1,15 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Około 650 g (1,43 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Warunki uruchomienia i pracy | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Język | Angielski, rosyjski, ukraiński, arabski, hiszpański, francuski, portugalski, turecki, polski, niemiecki |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, flash log, reset hasła przez e-mail, ochrona hasłem, anti-banding |
| Światło migające | Światło białe |
| Zatwierdzenia | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | CB: IEC 62368-1: 2014+A11,CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Środowisko | CE-RoHS: 2011/65/EU,WEEE: 2012/19/EU,Reach: Rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: IEC 60529-2013 |
| Waga | 17,2800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD1T47G3-LIUF/SL(2.8mm) |
| EAN | 6936422192020 |
| Numer katalogowy | 73403 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 101.5° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Seria | Value ColorVu 3.0 |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| Widoczność w nocy | 50 |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 50 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.