Kamera IP Dahua IPC-HDBW3649R-ZAS-IL-27135
Pierwotna cena wynosiła: 3521,49 zł.1475,01 złAktualna cena wynosi: 1475,01 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1475,01 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Dahua IPC-HDBW3649R-ZAS-IL-27135

Najważniejsze cechy:
- Przetwornik 1/2.7″ CMOS, wysoka rozdzielczość, dobra praca w słabym oświetleniu.
- Maksymalna rozdzielczość 6 MP (3288×1850) przy 25/30 kl./s.
- Kompresja H.265 / H.264+ / H.265+, niski bitrate.
- Wbudowane diody IR i ciepłe światło, zasięg do 50 m.
- Funkcje poprawy obrazu: WDR, 3D NR, HLC, BLC, obrót obrazu, znak wodny.
- Inteligentne funkcje: wykrywanie wtargnięcia, przekroczenia linii, postoju, włóczenia się, wykrywanie twarzy, rozróżnianie ludzi i pojazdów.
- Detekcja anomalii: ruchu, sabotażu, zmiany sceny, dźwięku, problemów z kartą SD, siecią, IP, zasilaniem.
- Wejście/wyjście alarmowe (1/1), audio (1/1), wbudowany mikrofon, obsługa kart microSD do 512 GB.
- Zasilanie 12 VDC lub PoE.
- Odporność IP67 (pyło- i wodoodporność) oraz IK10 (odporność na uderzenia).
- Technologia SMD 4.0 i AI SSA, możliwość definiowania stref aktywujących alarm przy oświetleniu ciepłym.
Specyfikacja techniczna:
| Funkcja / Parametr | Opis |
| Inteligencja IVS (Ochrona obwodowa) | Wtargnięcie, przekroczenie linii (obie funkcje obsługują klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdów i ludzi), wykrywanie postoju, wykrywanie włóczenia się |
| SMD | SMD 4.0 |
| AcuPick | Wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia i współpracuje z urządzeniami tylnymi w celu dokładnego dopasowania celów (osoby, pojazdy), wyszukiwania w nagraniach i podglądzie na żywo |
| AI SSA | Tak |
| Wykrywanie twarzy (cały obraz) | Detekcja twarzy, migawki, optymalizacja zdjęć twarzy, przesyłanie najlepszego ujęcia, ulepszanie twarzy, ustawienie zdjęcia jako portretu lub zdjęcia legitymacyjnego, strategie wykonywania zdjęć (na żywo, priorytet jakości, optymalizacja), filtr kąta twarzy, ustawienie czasu optymalizacji |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca ze Smart NVR przy inteligentnym wyszukiwaniu, ekstrakcji i łączeniu zdarzeń w nagraniach |
| Wejście audio | 1 kanał (port RCA) |
| Wyjście audio | 1 kanał (port RCA) |
| Wejście alarmowe | 1 kanał, styk mokry, 5 mA 3–5 VDC |
| Wyjście alarmowe | 1 kanał, styk mokry, 300 mA 12 VDC |
| Certyfikaty | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, nasycenie, gamma |
| Nakładki OSD | Czas, kanał, lokalizacja, maskowanie prywatności, obraz, własne |
| Tryb nagrywania | Ręczny, detekcja ruchu, harmonogram, alarm; priorytety: ręczny > alarm > detekcja ruchu > harmonogram |
| Waga | 0,7500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-HDBW3649R-ZAS-IL-27135 |
| EAN | 6939554925689 |
| Numer katalogowy | 60087 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 114° – 32° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.7-13.5 mm (motozoom) |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 50 ~ 80 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.