Kamera IP BCS POINT BCS-P-EIP18FSR3L3-Ai1
Pierwotna cena wynosiła: 982,77 zł.523,17 złAktualna cena wynosi: 523,17 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 523,17 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP BCS POINT BCS-P-EIP18FSR3L3-Ai1

Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-EIP18FSR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | BCS POINT |
| NDAA | National Defense Authorization Act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 98.7° V: 53.9° D: 103.6° |
| DORI | Detect 87m / Observe 34.8m / Recognize 17.4m / Identify 8.7m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| RoI | Region of Interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 5M(3072×1728) / 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160@20fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED + WhiteLight |
| Zasięg IR | 30m |
| Zasięg WhiteLight | 30m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Przechowywanie | NAS(NFS) |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 512GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL/TLS, SNMP, QoS |
| Bezpieczeństwo | Password protection, Strong password, HTTPS encryption, Export operation logs, Basic/digest authentication RTSP, Digest authentication HTTP, TLS 1.2, WSSE/digest authentication ONVIF |
| Rodzaj zasilania | 12V DC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø118×98mm |
| Waga | 0.32kg |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai – SMD – inteligentna detekcja ruchu | Inteligentna detekcja ruchu z rozpoznawaniem człowiek/pojazd |
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | BCS-P-EIP18FSR3L3-Ai1 |
| Numer katalogowy | 72107 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.003Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia | 98.7° |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 4 |
| Pobór prądu | 5 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 3840×2160 |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | -30°C~+60°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.