Kamera BCS Point BCS-P-TIP14FSR5-Ai
Pierwotna cena wynosiła: 547,35 zł.291,38 złAktualna cena wynosi: 291,38 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 291,38 zł
Dostępność: 7 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera BCS Point BCS-P-TIP14FSR5-Ai

Specyfikacja techniczna
- Nazwa urządzenia: BCS-P-TIP14FSR5-Ai
- Linia produktowa: BCS POINT
- NDAA: National Defense Authorization Act
- Nagrywanie w chmurze BCS: Tak
- Typ kamery: Tuba
- Rozdzielczość: 4 Mpx
- Przetwornik: 1/3” CMOS
- System skanowania: Progressive Scan
- Piksele: 2688(H) × 1520(V)
- Obiektyw: stały
- Ogniskowa: 2.8 mm
- Apertura: F1.6
- Focus: stały
- Iris: stały
- Zoom cyfrowy: 16×
- Kąt widzenia: H: 97°, V: 52.2°, D: 107.5°
- DORI: Detect 63 m / Observe 25 m / Recognize 13 m / Identify 6 m
- Czułość: 0.003 Lux (F1.6, AGC), 0 Lux (B/W, IR)
- Stosunek S/N: 52 dB
- Balans bieli: Auto / manual
- WDR: 120 dB
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR
- Migawka: Auto / manual 1–1/100000 s
- AGC: Auto / manual
- Redukcja szumów: 2D/3D DNR
- RoI: Region of Interest
- Defog: cyfrowy
- Obrót obrazu: Mirror, Flip (0° / 90° / 180° / 270°)
- Ilość strumieni: 2
- Rozdzielczości: 4M / 3M / 2M / 720P / D1 / 640×360 / 2CIF / CIF
- Strumień główny: do 2688×1520 @25 fps
- Strumień drugi: do 1280×720 @30 fps
- Bitrate: 128 Kbps – 6144 Kbps
- Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
- Dzień/noc: ICR
- Oświetlacz: IR LED
- Zasięg IR: 50 m
- Mikrofon: Tak
- Kompresja audio: G.711A / G.711U
- Przechowywanie: NAS (NFS)
- Karta pamięci: microSD do 512 GB
- Obsługa: Web, CMS BCS Manager (Windows/Linux/Mac), aplikacje mobilne
- Detekcja ruchu: 4 strefy
- Maski prywatności: 4
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
- Zgodność: ONVIF (S/G/T)
- Protokoły: IPv4, TCP/UDP, RTSP, RTMP, HTTPS, SNMP, 802.1x i inne
- Bezpieczeństwo: HTTPS, TLS 1.2, uwierzytelnianie, logi operacji, WSSE
- Zasilanie: 12V DC / PoE (802.3af)
- Pobór mocy: max 5.6 W
- Kolor: biały
- Obudowa: metal
- Klasa szczelności: IP67
- Ochrona przepięciowa: 4 kV
- Warunki pracy: -30°C do +60°C, do 95% RH
- Wymiary: 190 × 73 × 71 mm
- Waga: 0.45 kg
- AI: wbudowane algorytmy analizy obrazu
- Ochrona perymetryczna: wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
- Rozpoznawanie obiektów: detekcja człowieka (redukcja fałszywych alarmów)
| Waga | 0,5500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | BCS-P-TIP14FSR5-Ai |
| EAN | 5904890716193 |
| Numer katalogowy | 67146 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 97° |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór prądu | 5 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2688×1520 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Zasięg oświetlacza | 50 ~ 80 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.