Kamera 4W1 Dahua HAC-HFW1500RL-IL-A-0280B-S3-DIP
Pierwotna cena wynosiła: 292,74 zł.122,62 złAktualna cena wynosi: 122,62 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 122,62 zł
Dostępność: 23 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera 4W1 Dahua HAC-HFW1500RL-IL-A-0280B-S3-DIP
Najważniejsze cechy:
- Maks. 25 kl./s przy rozdzielczości 5MP (format 16:9)
- Technologia Starlight – wysoka czułość w warunkach słabego oświetlenia
- Redukcja szumów 3D NR dla czystego i wyraźnego obrazu
- Inteligentne podwójne oświetlenie (Smart Dual Light)
- Zasięg oświetlenia do 30 m
- Wbudowany mikrofon
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- Przełączane tryby CVI/CVBS/AHD/TVI
- Klasa szczelności IP67 – odporność na kurz i wodę
- Zasilanie 12 V DC
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Dane |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 5 MP CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (H) × 1620 (V) |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | PAL: 1/25 s – 1/100 000 s |
| NTSC: 1/30 s – 1/100 000 s | |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F1.6 (Kolor, 30 IRE) |
| 0.001 lux@F1.6 (Cz/B, 30 IRE) | |
| 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) | |
| Stosunek sygnału do szumu (S/N) | >65 dB |
| Zasięg oświetlenia | IR: 30 m; ciepłe światło: 30 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne |
| Liczba diod | 2 (światło wielordzeniowe) |
| Zakres regulacji | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Autofokus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm; 3,6 mm |
| Maksymalny otwór przysłony | F1.6 |
| Kąt widzenia | 2,8 mm: H: 113,3°; V: 62,1°; D: 134,3° |
| 3,6 mm: H: 90,1°; V: 47,8°; D: 109,3° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2,8 mm: 0,8 m |
| 3,6 mm: 1,3 m | |
| Zasięg DORI | |
| 2,8 mm | Wykrycie: 59,8 m |
| Obserwacja: 23,9 m | |
| Rozpoznanie: 12,0 m | |
| Identyfikacja: 6,0 m | |
| 3,6 mm | Wykrycie: 77 m |
| Obserwacja: 30,8 m | |
| Rozpoznanie: 15,4 m | |
| Identyfikacja: 7,7 m | |
| Opis DORI | DORI (Detect, Observe, Recognize, Identify) – standard EN-62676-4 określający zdolność rozróżniania obiektów w polu widzenia. Wartości nie dotyczą funkcji inteligentnych. |
| Wideo | |
| Szybkość klatek | CVI: PAL: 5M@25/12,5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps |
| NTSC: 5M@25/20/10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps | |
| AHD: PAL: 4M@25 fps; NTSC: 4M@30 fps | |
| TVI: PAL/NTSC: 5M 16:9@20 fps | |
| CVBS: PAL/NTSC: 960H | |
| Rozdzielczość | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/480); TVI 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Tryb dzień/noc | Auto (ICR) / Kolor / Cz-B |
| BLC | BLC; HLC; WDR |
| WDR | DWDR |
| Balans bieli | Automatyczny / obszarowy |
| Wzmocnienie | Automatyczne |
| Redukcja szumów | 3D NR |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Tryb oświetlenia | Smart IR & WL; tryb WL; tryb IR |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maski prywatności | Włącz/Wyłącz (8 obszarów, prostokątnych) |
| Zasięg mikrofonu | 8 m |
| Certyfikaty | CE-LVD: EN 62368-1 |
| CE-EMC: EN 55032; EN 55035 | |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługa audio | CVI; TVI |
| Porty | |
| Wyjście wideo | CVI / TVI / AHD / CVBS (1 port BNC, przełącznik DIP) |
| Zasilanie | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC (±30%) |
| Pobór mocy | Maks. 4,3 W (przy włączonym oświetleniu WLED) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność pracy | <95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność przechowywania | <95% (bez kondensacji) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Poziom ochrony antykorozyjnej | Podstawowy |
| Budowa | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary | 161,6 mm × 70,0 mm × 69,7 mm (D × S × W) |
| Waga netto | 0,20 kg |
| Waga brutto | 0,27 kg |
| Montaż | Na ścianie, suficie lub słupie pionowym |
| Waga | 0,7500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HAC-HFW1500RL-IL-A-0280B-S3-DIP |
| EAN | 6939554958175 |
| Numer katalogowy | 66009 |
| Audio | Tak |
| Jakość obrazu | 5 Mpx |
| Kąt widzenia | 113.3° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria kamery | Dahua Lite |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.