Zwora Hikvision DS-K4H250S
Zwora Hikvision DS-K4H250S
Dostępność: 3 szt.
Dodaj do koszyka
Zwora Hikvision DS-K4H250S
hikvision
🚨 Pospiesz się! W magazynie pozostało tylko 4 szt.!
Dostępność: 3 szt.
Łącznie:
Kup do 14:00 - wysyłka dzisiaj (w dni robocze),
po 14:00 - wysyłka w kolejnym dniu roboczym
Gwarancja: 24 miesiące
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
paynow
Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Gwarancja bezpiecznych zakupów
Zwora Hikvision DS-K4H250S
Model: DS-K4H250S
Przeznaczenie
  • Zamek magnetyczny serii Pro
  • Blokada magnetyczna obsługuje statyczny nacisk liniowy 272 kg (599,8 funtów)
  • Zasilanie można dostosować do 12 VDC lub 24 VDC (domyślne napięcie to 12 VDC)
  • Wyposażony w wewnętrzny rezystor zależny od napięcia (MOV)
  • Wskaźnik LED wyświetla stan blokady drzwi
  • Materiały odporne na ścieranie
Specyfikacja techniczna
Model DS-K4H250S
Wskaźnik LED Zielony: ZablokowanyCzerwony: Odblokowany
Zasilanie 12 VDC / 500 mA24 VDC / 250 mA
Temperatura pracy -10°C do 55°C (14°F do 131°F)
Wilgotność pracy 0 do 95% (wilgotność względna)
Wymiary Korpus zamka: 240 mm × 49 mm × 25,5 mm (9,45″ × 1,93″ × 1,00″)Płyta armatury: 180 mm × 38 mm × 11 mm (7,1″ × 1,5″ × 0,4″)
Waga 2,1 kg (4,63 lb)
Siła trzymania Maks. 272 kg (599,8 lb)
Typ drzwi Drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, drewniane, szklane, metalowe, ognioodporne
Wyjście sygnału Wyjście styku bezpotencjałowego, maks. obciążenie 3 A, NO podczas zablokowania, NC podczas odblokowania