Zwora Hikvision DS-K4H250S
Pierwotna cena wynosiła: 668,00 zł.331,38 złAktualna cena wynosi: 331,38 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 331,38 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Zwora Hikvision DS-K4H250S

Przeznaczenie
- Zamek magnetyczny serii Pro
- Blokada magnetyczna obsługuje statyczny nacisk liniowy 272 kg (599,8 funtów)
- Zasilanie można dostosować do 12 VDC lub 24 VDC (domyślne napięcie to 12 VDC)
- Wyposażony w wewnętrzny rezystor zależny od napięcia (MOV)
- Wskaźnik LED wyświetla stan blokady drzwi
- Materiały odporne na ścieranie
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-K4H250S |
| Wskaźnik LED | Zielony: ZablokowanyCzerwony: Odblokowany |
| Zasilanie | 12 VDC / 500 mA24 VDC / 250 mA |
| Temperatura pracy | -10°C do 55°C (14°F do 131°F) |
| Wilgotność pracy | 0 do 95% (wilgotność względna) |
| Wymiary | Korpus zamka: 240 mm × 49 mm × 25,5 mm (9,45″ × 1,93″ × 1,00″)Płyta armatury: 180 mm × 38 mm × 11 mm (7,1″ × 1,5″ × 0,4″) |
| Waga | 2,1 kg (4,63 lb) |
| Materiał | Obudowa: twarde anodowanie, galwanizacjaKorpus zamka: ekologiczny cynk z powłoką galwanicznąPłyta twornika: ekologiczny cynk z powłoką galwaniczną |
| Siła trzymania | Maks. 272 kg (599,8 lb) |
| Typ drzwi | Drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, drewniane, szklane, metalowe, ognioodporne |
| Wyjście sygnału | Wyjście styku bezpotencjałowego, maks. obciążenie 3 A, NO podczas zablokowania, NC podczas odblokowania |
| Waga | 1,9500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-K4H250S |
| EAN | 6954273635909 |
| Numer katalogowy | 56146 |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.