ZŁĄCZE KEYSTONE FX-RJ45-65
4,53 zł
Dostępność: 96 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZŁĄCZE KEYSTONE FX-RJ45-65

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj złącza: | Gniazdo RJ45 |
| Kolor: | Biały |
| Mocowanie żyły: | Szybkozłącze Krone – Mocowanie z tyłu, zatrzaskowe |
| Przeznaczenie: | Patch panel Keystone, |
| UTP kat. 6 | |
| Impedancja: | 100 Ω |
| Materiał: | PET |
| Wybrane cechy: | Odporność na korozję |
| Standard montażu Keystone | |
| Waga: | 0.01 kg |
| Wymiary: | 16.5 x 22 x 35 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 0,0100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | FX-RJ45-65 |
| EAN | 67309 |
| Numer katalogowy | 67309 |
| Ekranowanie | Nie dotyczy |
| Kategoria urządzenia | kat. 5E |
| Możliwość montażu | Beznarzędziowy |
| Importer | DELTA-OPTI Monika Matysiak |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Graniczna 10 |
| Importer - Miasto | Poznań |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DELTA to polski producent systemów alarmowych i monitoringu, oferujący rozwiązania z zakresu zabezpieczeń dla domów, firm oraz instytucji publicznych. W ofercie firmy znajdują się kamery CCTV, systemy alarmowe, rejestratory oraz akcesoria instalacyjne. Produkty DELTA cechują się niezawodnością, łatwością instalacji oraz nowoczesnym designem. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność i jakość, co sprawia, że jej rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem klientów.















































































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.