Zestaw Somfy Ixengo L 3S+ IO Comfort Pack do 8m bram dwuskrzydłowych
Pierwotna cena wynosiła: 5412,00 zł.3229,34 złAktualna cena wynosi: 3229,34 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3229,34 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Zestaw Somfy Ixengo L 3S+ IO Comfort Pack do 8m bram dwuskrzydłowych

Najważniejsze cechy
- Nadaje się do wąskich słupków o szerokości 80 mm.
- Intuicyjna aplikacja Fix & Go dla łatwego i udanego mocowania napędu oraz do zapewnienia zoptymalizowanych osiągów operacyjnych.
- Bardzo zaawansowany i wyjątkowy układ wyłączników krańcowych z dostępem od góry napędu i sygnalizacją osiągnięcia prawidłowej pozycji za pomocą diody migającej LED.
- Niecofający się mechanizm zapewnia bardzo wysoką odporność na silny napór wiatru i innych sił.
- Łatwe i bezpieczne rozsprzęglanie za pomocą indywidualnego kluczyka.
- Miękki stop i regulowana wartość momentu obrotowego.
- Bardzo dokładna pozycja zamknięcia i regulacja siły zamykania.
- Strefa spowolnienia i przesunięcie pomiędzy 2 przęsłami regulowane w dół do minimum.
- Kompatybilność z układami zasilania energią słoneczną, w przypadku instalacji w miejscach trudno dostępnych dla doprowadzenia przewodów zasilających
- Akumulator awaryjny zapewnia działanie bramy w przypadku przerw w zasilaniu
- Fotokomórki dbają o bezpieczeństwo przejazdu (zalecane są dwie pary)
- Lampa ostrzegawcza sygnalizuje osobom postronnym ruch bramy
Przeznaczenie
Zestaw do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4m i wadze do 400 kg. Produkt przeznaczony do instalacji wyłącznie przez profesjonalistów w zakresie automatyki domowej i napędów. Instrukcje instalacji SOMFY dołączone do produktów są przeznaczone do profesjonalistów.
Technologia io-homecontrol®
- Kompatybilność ze wszystkimi produktami Somfy działającymi w technologii io.
- Każdy nadajnik dwukierunkowy otrzymuje sygnał zwrotny od sterowanego produktu.
- Dołączenie do systemu TaHoma® switch umożliwia zdalne sterowanie i kontrolę pozycji, w jakiej aktualnie znajduje się brama.
Specyfikacja techniczna:
- Zasilanie: 230V (-15% / +10%) – 50 Hz
- Zasilanie silnika: 24V DC
- Pobór mocy (maks.): 40W
- Wyjście oświetlenia: 500W max.
- Napięcie zasilania akcesoriów: 24V DC / 1200mA
- Max. masa bramy dwuskrzydłowej: 800kg (400kg na skrzydło)
- Max. ilość cykli dziennie: 30
- Częstotliwość radiowa: IO 868-870 MHz
- Max. ilość pilotów: 30-otwarcie/zamknięcie, 4-oświetlenie, 4-wyj. Zew.
- Stopień ochrony: IP44
- Zużycie energii w stanie spoczynku: 0.42W
- Temperatura pracy: od -20°C do +60°C
| Waga | 15,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | 1246485 |
| EAN | 3660849692490 |
| Numer katalogowy | 72414 |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 4 |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 400 |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Napęd do bramy może być częścią inteligentnego domu | Tak |
| Rodzaj użytkowania | Intensywny |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Magnetyczne |
| Sterowanie bramy za pomocą aplikacji | Nie |
| Światło wjazdu bramy w metrach | do 8 m |
| Zasilanie silnika | 24V |
| Importer | Somfy Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Marywilska 34 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
SOMFY to globalny lider w dziedzinie automatyki budynkowej, oferujący napędy do rolet, bram, markiz oraz systemy inteligentnego zarządzania domem. Produkty SOMFY charakteryzują się nowoczesnym designem, łatwością instalacji oraz zaawansowaną funkcjonalnością, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.





































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.