Zestaw CAME ATS 30AGM STANDARD 230V TOP do 6m bram dwuskrzydłowych
Pierwotna cena wynosiła: 2952,00 zł.2175,92 złAktualna cena wynosi: 2175,92 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2175,92 zł
Dostępność: 4 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Zestaw CAME ATS 30AGM STANDARD 230V TOP do 6m bram dwuskrzydłowych

NAJWAŻNIEJSZE CECHY ZESTAWU:
- Maksymalna waga skrzydła bramy: 400-800 kg
- Zasilanie bramy: 230V, silnik 230V
- Napęd bramy: mechaniczny
- Maksymalna długość skrzydła bramy: 3 m
- 2 wyłączniki krańcowe w standardzie!
PRZEZNACZENIE ZESTAWU CAME ATS 30AGS:
- IDEALNIE zaprojektowany do współpracy ze skrzydłową bramą przydomową o częstotliwości użytkowania nawet do 20x na godzinę!
- UNIWERSALNY – pasuje do bram ze słupami stalowymi oraz klinkierowymi, nawet kiedy zawias bramy jest zamocowany 20 cm od krawędzi słupa!
- ZABEZPIECZONY I ODPORNY na wszelkie warunki atmosferyczne – dzięki wbudowanym w siłownik dwom wyłącznikom krańcowym, odpornym na wodę i mróz (IP67).
- BEZKONKURENCYJNY w swojej klasie – dzięki sile ciągu 3000N i wysuwie śruby do 40 cm już w wersji do 3m skrzydła.
SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE ZESTAWU:
- Model: ATS30AGM
- Max. szerokość skrzydła w odniesieniu do jego masy: 3m do 400kg, 2.5m do 600kg, 2m do 800kg
- Stopień zabezpieczenia: IP44
- Zasilanie: 230V, 50/60Hz
- Zasilanie silnika: 230V, 50/60Hz
- Pobór prądu silnika: 1A
- Moc maksymalna silnika: 250W
- Cykl pracy: 20/godzinę
- Siła ciągu: 400/3000N
- Funkcja furtki: NIE
- Zabezpieczenie termiczne silnika: 150 stopni Celsjusza
- Czas otwarcia do 90 stopni: 15 sek.
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza
- UWAGA! Aby zapewnić skuteczne i niezawodne zamykanie oraz chronić przekładnie napędów, montowanych w bramach skrzydłowych, zawsze zaleca się zainstalowanie elektrozamka. Jeżeli skrzydła mają ponad 3 metry, elektrozamek jest obowiązkowy.
| Waga | 12,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | 001PLU0081 |
| Numer katalogowy | 29797 |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 3 |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 400 |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Napęd do bramy może być częścią inteligentnego domu | Tak |
| Rodzaj użytkowania | Domowy |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Magnetyczne |
| Sterowanie bramy za pomocą aplikacji | Nie |
| Światło wjazdu bramy w metrach | do 6 m |
| Zasilanie silnika | 230V |
| Importer | Came Spa |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Via Risorgimento, 96 |
| Importer - Miasto | San Pietro Mussolino |
| Importer - Kraj | Italy |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
CAME to włoski lider w dziedzinie automatyki domowej i systemów kontroli dostępu, działający na rynku od ponad 40 lat. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym automaty do bram, drzwi garażowych, szlabany, systemy parkingowe oraz rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Produkty CAME wyróżniają się nowoczesnym designem, zaawansowaną technologią oraz niezawodnością, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność, stale inwestując w badania i rozwój, aby dostarczać klientom produkty spełniające najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.






































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.