Zasilacz POE SPT-1G/1GP-30W-S 30W
108,24 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Zasilacz POE SPT-1G/1GP-30W-S 30W
Specyfikacja techniczna
| Standardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at | |
| Napięcie wejściowe: | 100 V … 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 52 V DC |
| Liczba wejść: | 1 |
| Złącze: | 2 x Gniazdo RJ-45 |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 580 mA |
| Diody sygnalizacyjne: | Diody LED : |
| Zielony – aktywne jest zasilanie | |
| Pomarańczowy – podłączone urządzenie zasilane przez port PoE | |
| Moc wyjściowa: | 30 W |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe |
| Obsługiwana prędkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s – Gigabit Ethernet |
| Wybrane cechy: | Auto detekcja MDI/MDI-X – automatycznie wykrywa tryb transmisji danych |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -20 … 50 °C / 10 … 90 % |
| Waga: | 0.18 kg |
| Wymiary: | 166 x 55 x 40 mm |
| Waga | 0,1800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | SPT-1G/1GP-30W-S |
| EAN | 5902887061486 |
| Numer katalogowy | 67300 |
| Moc zasilacza | 30W |
| Napięcie wyjściowe | 52 |
| Optyczna sygnalizacja pracy | Nie |
| Typ zasilacza | Wtyczkowy |
| Zabezpieczenie przed przepięciami OLP | Nie |
| Zabezpieczenie przed zwarciem SCP | Tak |
| Importer | DELTA-OPTI Monika Matysiak |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Graniczna 10 |
| Importer - Miasto | Poznań |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DELTA to polski producent systemów alarmowych i monitoringu, oferujący rozwiązania z zakresu zabezpieczeń dla domów, firm oraz instytucji publicznych. W ofercie firmy znajdują się kamery CCTV, systemy alarmowe, rejestratory oraz akcesoria instalacyjne. Produkty DELTA cechują się niezawodnością, łatwością instalacji oraz nowoczesnym designem. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność i jakość, co sprawia, że jej rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem klientów.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.