ZASILACZ IMPULSOWY STABILIZOWANY DO 4 KAMER HD Pulsar HPSDC-12V4X1A 12V/4A/4×1A/TOPIC
Pierwotna cena wynosiła: 239,99 zł.174,08 złAktualna cena wynosi: 174,08 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 174,08 zł
Dostępność: 4 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZASILACZ IMPULSOWY STABILIZOWANY DO 4 KAMER HD Pulsar HPSDC-12V4X1A 12V/4A/4×1A/TOPIC

ZASILACZ IMPULSOWY STABILIZOWANY DO 4 KAMER HD Pulsar HPSDC-12V4X1A 12V/4A/4×1A/TOPIC – NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- wyjście zasilania 4x 1A/12V DC
- regulacja napięcia wyjściowego 12V÷ 15V DC
- 4 wyjścia zabezpieczone bezpiecznikami topikowymi 1A
- szeroki zakres napięcia zasilania 200÷264V AC
- wysoka sprawność 86%
- wyjście techniczne FPS sygnalizacji zadziałania bezpiecznika
Zabezpieczenia:
- przeciwzwarciowe SCP
- nadnapięciowe OVP
- przepięciowe
- przeciążeniowe OLP
- gwarancja – 2 lata od daty produkcji
ZASILACZ IMPULSOWY STABILIZOWANY DO 4 KAMER HD Pulsar HPSDC-12V4X1A 12V/4A/4×1A/TOPIC – PRZEZNACZENIE
Zasilacz stabilizowany HPSDC-12V4X1A to zastępujący w portfolio producenta model PSDC04124T, przeznaczony do zasilania urządzeń CCTV wymagających stabilizowanego napięcia o wartości 12V DC. Zakres regulacji napięcia wyjściowego regulowany jest potencjometrem w zakresie 12,0V÷15,0V DC. Zasilacz posiada 4 wyjścia zabezpieczone niezależnie bezpiecznikami topikowymi. Awaria (zwarcie) w obwodzie wyjścia spowoduje przepalenie bezpiecznika topikowego i odłączenie obwodu od zasilania DC (+U). Zasilacz umieszczony jest w obudowie metalowej z panelem sygnalizacyjnym.
ZASILACZ IMPULSOWY STABILIZOWANY DO 4 KAMER HD Pulsar HPSDC-12V4X1A 12V/4A/4×1A/TOPIC – DANE TECHNICZNE:
| Zasilanie | 200÷264VAC |
| Wyjście zasilania | 4 x 1A/12VDC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12÷15VDC |
| Bezpiecznik | 4 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 0.86 |
| Wymiary | 200 x 120 x 48 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Wyposażenie opcjonalne | – |
| Montaż | w obudowie, blacha stalowa DC01, 0.7mm, kolor RAL 9003 |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Warunki pracy | Temperatura: -10 C ÷ +40 C wilgotność względna 20%…90%, bez kondensacji |
| Uwagi | Chłodzenie konwekcyjne |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Waga | 1,8100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HPSDC-12V4X1A |
| EAN | 5902135319130 |
| Numer katalogowy | 42197 |
| Klasa szczelności urządzenia | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Moc zasilacza | 48W |
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Natężenie prądu wyjściowe | 4 |
| Typ zasilacza | Skrzynkowy |
| Importer | PULSAR K. Bogusz sp. j. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Siedlec 150 |
| Importer - Miasto | Łapczyca |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
PULSAR to polski producent urządzeń zasilających dla systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego i kontroli dostępu. Produkty PULSAR obejmują zasilacze, akumulatory, obudowy oraz moduły komunikacyjne. Firma jest ceniona za wysoką jakość, niezawodność i innowacyjne podejście do projektowania produktów.

















































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.