ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN MEAN WELL HDR-30-15 15V/30W/2A
Pierwotna cena wynosiła: 94,99 zł.76,41 złAktualna cena wynosi: 76,41 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 76,41 zł
Dostępność: 52 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN MEAN WELL HDR-30-15 15V/30W/2A

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zakres temperatury pracy od -30 do +70°C
- pobór mocy bez obciążenia <0.3W
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- chłodzone wolnym obiegiem powietrza
- zgodność z LPS
- wykonane w II klasie izolacji
- dioda LED – sygnalizacja pracy
- Zgodność z normami UL-60950-1/508/1310, EN60950-1/61558-2-16
- 3 lata gwarancji
DANE TECHNICZNE:
| Model | HDR-30-15 |
| Wyjście | 15V, 0~2A |
| Tolerancja | +/-1% |
| Zakłócenia | 120mV |
| Wydajność | 0.89 |
| Wymiary | 35x90x54.4mm |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HDR-30-15 |
| EAN | 5902135309438 |
| Numer katalogowy | 32059 |
| Klasa szczelności urządzenia | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Moc zasilacza | 30W |
| Napięcie wyjściowe | 15 |
| Natężenie prądu wyjściowe | 2 |
| Typ zasilacza | Na szynę DIN |
| Importer | MEAN WELL EUROPE N.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Langs de Werf 8 |
| Importer - Miasto | Amstelveen |
| Importer - Kraj | Niderlandy |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
MEAN WELL to globalny producent zasilaczy impulsowych, oferujący szeroki asortyment zasilaczy AC/DC, DC/DC oraz inwerterów. Produkty MEAN WELL charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i zgodnością z międzynarodowymi normami, co czyni je popularnym wyborem w różnych zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.




























































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.