ZASILACZ DAHUA PFM300
Pierwotna cena wynosiła: 82,41 zł.34,53 złAktualna cena wynosi: 34,53 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,53 zł
Dostępność: 5 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZASILACZ DAHUA PFM300

Najważniejsze cechy
- Łatwa instalacja i montaż na ścianie, konstrukcja odporna na wodę
- Wsparcie -30 ℃ ~ + 70 ℃ szeroki zakres temperatur pracy i pełna moc ładowania moc, w tych temperaturach zasilanie może osiągać do 100%
- Zrobiony z materiału PC, który spełnia wymogi ochrony przeciwpożarowej „V0”
- Dokładne zabezpieczenie nad prądem i napięciem
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj zasilacza | Impulsowy |
| Napięcie zasilania | 230 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 12 V DC |
| Wydajność prądowa zasilacza | 2 A |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Liczba wyjść | 1 szt. |
| Typ złącz zasilania | 2.1/5.5 mm Wtyk prosty |
| Typ obudowy | Plastik |
| Klasa szczelności | IP23 |
| Wybrane cechy | Obudowa bryzgoszczelna |
| Temperatura pracy | -30 °C … 70 °C |
| Wymiary | 140 x 89 x 37 mm |
| Waga | 0.16 kg |
| Producent / Marka | DAHUA |
| Waga | 0,1900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | PFM300 |
| EAN | 6939554999079 |
| Numer katalogowy | 20844 |
| Klasa szczelności urządzenia | IP30 |
| Moc zasilacza | 15.4W |
| Moc zasilacza laptop | 24 |
| Napięcie wyjściowe | 48 |
| Napięcie zasilacza | 12 |
| Natężenie prądu wyjściowe | 0 |
| Natężenie zasilacza | 2 |
| PIN | Tak |
| Typ zasilacza | Wtyczkowy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.

















































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.