ZASILACZ BUFOROWY IMPULSOWY DO ZABUDOWY Pulsar PSB-12V5A
Pierwotna cena wynosiła: 124,99 zł.90,66 złAktualna cena wynosi: 90,66 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 90,66 zł
Dostępność: 68 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
ZASILACZ BUFOROWY IMPULSOWY DO ZABUDOWY Pulsar PSB-12V5A

Przeznaczenie
Zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
Specyfikacja techniczna :
Zasilanie : 200÷240VAC
Wyjście zasilania : 5A/13.8VDC
Prąd ładowania akumulatora : 0.5A/1A
Sprawność : 87%
Wymiary : 129 x 40 x 98 [+/-2 mm]
Zabezpieczenia : SCP, OLP, OVP, UVP
Sygnalizacja : sygnalizacja optyczna LED
Gwarancja : 2 lata od daty produkcji
Uwagi :
– do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3
– wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | PSB-12V5A |
| EAN | 5902135317747 |
| Numer katalogowy | 31196 |
| Klasa szczelności urządzenia | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Moc zasilacza | 60W |
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Natężenie prądu wyjściowe | 5 |
| PIN | Nie |
| Typ zasilacza | Buforowy / do zabudowy |
| Importer | PULSAR K. Bogusz sp. j. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Siedlec 150 |
| Importer - Miasto | Łapczyca |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
PULSAR to polski producent urządzeń zasilających dla systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego i kontroli dostępu. Produkty PULSAR obejmują zasilacze, akumulatory, obudowy oraz moduły komunikacyjne. Firma jest ceniona za wysoką jakość, niezawodność i innowacyjne podejście do projektowania produktów.































































































































































































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.