ZASILACZ ADAPTER POE 48V TL-POE150S TP-LINK IEEE 802.3af GIGABIT
69,00 zł
Dostępność: 6 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
ZASILACZ ADAPTER POE 48V TL-POE150S TP-LINK IEEE 802.3af GIGABIT
Najważniejsze cechy
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
- Automatyczne określenie wymaganych parametrów zasilania
- Obsługa prędkości do 1Gb/s
- Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji Plug-and-Play
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | 2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) 1 gniazdo zasilania 48V DC |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100BASE-TX: kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000BASE-T: kabel UTP kat. 5, 5e, 6 (do 100m) |
| Zasilanie | 15,4W (do 48VDC) |
| Dioda LED | PWR |
| Wymiary (S x G x W) | 80,8*54*24 mm (3,2*2,1*0,9 cala) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Podstawowe funkcje | Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów Automatyczne określenie wymaganych parametrów zasilania |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | Gigabit PoE Injector TL-POE150S Power Adapter RJ45 Cable Installation Guide |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux. |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,3500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-POE150S |
| EAN | 1210002617260 |
| Numer katalogowy | 14586 |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.








![d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original Mikrotik RTB-XQ+DA0001 [XQ+DA0001] 1m](https://elemarket.pl/wp-content/uploads/d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original-500x500.jpg)








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.