SWITCH TP-LINK TL-SG1428PE
1029,00 zł
Dostępność: 19 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG1428PE

Najważniejsze cechy
- 24 gigabitowe porty RJ45 PoE+, 2 sloty SFP
- Całkowita moc PoE na poziomie 250 W* czyni to urządzenie idealnym uzupełnienieniem systemów monitoringu dla małych i średnich firm
- Funkcja Port Priority zapewnia wysoką jakość działania usług wrażliwych na zakłócenia, takich jak wideo monitoring
- Funkcja PoE Auto Recovery pozwala na samoczynną naprawę połączenia, w celu zagwarantowania stabilnego działania urządzeń PoE
- Funkcja QoS zapewnia płynne surfowanie po Internecie, a IGMP Snooping dba o optymalizację ruchu dla usługi IPTV
- Inteligentne zarządzanie zużyciem energii chroni przełącznik przed przeciążeniami
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Porty | 24 gigabitowe porty PoE+ RJ45 2 gigabitowe porty RJ45 2 gigabitowe porty SFP |
| Okablowanie sieciowe | • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 1000BASE-X MMF, SMF |
| Bezwentylatorowy | Nie, 2 wentylatory |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zasilanie | 100-240V AC, 50/60 Hz |
| Porty PoE+ (RJ45) | • Zgodność ze standardami 802.3af/at • PoE+ Porty: 24 • Moc zasilania PoE: 250 W |
| Wymiary (S x G x W) | 440 × 220 × 44 mm (17.3 × 8.7 × 1.73 cali) |
| Montaż | Do montażu w szafie |
| Maks. zużycie energii | • 27 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE) • 304.7 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250 W) |
| Ilość generowanego ciepła | • 92.07 BTU/h (bez podłączonych PoE) • 1039.03 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250W) |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 56 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41.7 Mbps |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Bufor pakietów | 4.1 Mbit |
| Ramki jumbo | 9 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom PoE Auto Recovery |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4tys. identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Zarządzanie | Interfejs GUI Program Easy Smart Configuration Utility |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1428PE Przewód zasilający Instrukcja instalacji Elementy montażowe Gumowe nóżki |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉); • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 3,9400 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1428PE |
| EAN | 1210002617123 |
| Numer katalogowy | 26760 |
| Ilość portów switcha | 23-32 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.