SWITCH TP-LINK TL-SG1218MPE
799,00 zł
Dostępność: 12 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG1218MPE

Najważniejsze cechy
- 16 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s PoE+
- Całkowita moc PoE na poziomie 192 W czyni to urządzenie idealnym uzupełnienieniem systemów monitoringu dla małych i średnich firm
- Funkcja Port Priority zapewnia wysoką jakość działania usług wrażliwych na zakłócenia, takich jak wideo monitoring
- Inteligentne zarządzanie zużyciem energii chroni przełącznik przed przeciążeniami
- Funkcja QoS zapewnia płynne surfowanie po Internecie, a IGMP Snooping dba o optymalizację ruchu dla usługi IPTV.
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Porty | 16 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s (Autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX) 2 gigabitowe porty SFP |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) |
| Bezwentylatorowy | Nie, 2 wentylatory |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Porty PoE+ (RJ45) | Zgodność ze standardami 802.3at/802.3af Porty PoE+: 16 portów Wydatek energetyczny PoE: 192 W |
| Wymiary (S x G x W) | 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cali) |
| Montaż | Montaż w szafie rack |
| Maks. zużycie energii | 18,73 W (220/50 Hz bez podłączonego PD) 217,22 W (220/50Hz z podłączonym PD o mocy 192W) |
| Ilość generowanego ciepła | 63,89 BTU/h (bez podłączonego PD) 741,15 BTU/h (z podłączonym PD o mocy 192 W) |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 36 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mb/s |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Bufor pakietów | 4,1 Mb |
| Ramki jumbo | 9 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping Agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4tys. identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Zarządzanie | Interfejs GUI Program Easy Smart Configuration Utility |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1218MPE Kabel zasilający Instrukcja instalacji Płyta CD Zestaw do montażu w szafie rack Gumowe nóżki |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 2,8700 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1218MPE |
| EAN | 6935364086923 |
| Numer katalogowy | 23184 |
| Ilość portów switcha | 13-22 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.