SWITCH TP-LINK TL-SG1210MP
499,00 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG1210MP

Najważniejsze cechy
- 9 Gigabitowych portów RJ45 i 1 Gigabitowy port combo SFP/RJ45
- 8 portów PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at PoE+.
- Łączna moc zasilania do 123W. Do 30W zasilania na każdym porcie PoE.*
- Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend**
- Tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–2, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np. wideomonitoring.
- Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności
- Automatyczne restartowanie urządzeń PoE, które nie odpowiadają lub z którymi połączenie zostało przerwane (funkcja PoE Auto Recovery)
- Podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji
- Bezwentylatorowa konstrukcja ogranicza zużycie energii i zapewnia cichą pracę urządzenia
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | • 9 Portów 10/100/1000 Mbps RJ45 • 1 Port 1000 Mbps Combo SFP/RJ45 • AUTO Negocjacja • AUTO MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (53.5V DC / 2.43A) |
| Szybkość przekierowań pakietów | 14.88 Mpps |
| Porty PoE (RJ45) | • Zgodność ze standardami 802.3af/at • Porty PoE: 1–8 • Łączna moc zasilania PoE: 123 W |
| Tablica adresów MAC | 4K |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| Wydajność przełączania | 20 Gbps |
| Wymiary (S x G x W) | 209 × 126 × 26 mm (8.2 × 4.9 × 1.0 cali) |
| Maks. zużycie energii | • 7,93 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE) • 141,4 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 123 W) |
| Ilość generowanego ciepła | • 27.04 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PoE) • 482.17 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 123 W) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| Funkcje zaawansowane | • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at • Tryb Extend na portach 1-4 (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE) • Tryb Priority na portach 1-2 • Tryb Isolation na portach 1-4 lub 5-8 • PoE Auto Recovery na portach 1-8 • Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC • Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | • TL-SG1210MP • Zasilacz • Instrukcja Instalacji |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃-40℃ (32℉~104℉); • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃-70℃ (-40℉~158℉) • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90%, niekondensująca • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90%, niekondensująca |
| Waga | 1,4100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1210MP |
| EAN | 6935364052683 |
| Numer katalogowy | 30217 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Zewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.











![d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original Mikrotik RTB-XQ+DA0001 [XQ+DA0001] 1m](https://elemarket.pl/wp-content/uploads/d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original-500x500.jpg)



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.