SWITCH TP-LINK TL-SG108-M2
369,00 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG108-M2

Najważniejsze cechy
- Osiem portów 2,5 Gb/s. Wyposażony w 8 portów 2,5-gigabitowych przełącznik TL-SG108-M2 pozwala w pełni wykorzystać potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, jednocześnie zapewniając do 40 Gb/s przepustowości przełączania
- Ultra szybkie połączenia. Urządzenia takie jak NAS 2,5 G, serwer 2,5 G, komputer gamingowy czy też punkt dostępowy Wi-Fi 6 2,5 G mają do dyspozycji niezwykle szybkie połączenia.
- Idealny sprzęt do wielu zastosowań. Produkty stworzony z myślą o grupowych rozgrywkach poprzez sieć LAN, domowej rozrywce, małych i domowych biurach oraz natychmiastowych przesyłach do stacji roboczych.
- Bezproblemowe okablowanie. Korzystanie z prędkości dochodzących do 2,5 Gb/s nie wymaga użycia przewodów kat. 6, co przekłada się nie tylko na dużą oszczędność czasu, ale i na znaczące ograniczenie kosztów.**
- Cicha praca. Nowoczesna bez wentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę przełącznika, dlatego urządzenie świetnie sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego.
- Plug and Play. Instalacja jest łatwa i nie wymaga pomocy specjalisty.
- Metalowa obudowa. Wytrzymała obudowa i możliwość montażu na blacie lub na ścianie to cechy, które czynią przełącznik TL-SG108-M2 urządzeniem uniwersalnym.
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p, 802.3bz |
| Porty | 8 portów 100 Mb/s/1 Gb/s/2,5 Gb/s Automatyczna negocjacja prędkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDI-X) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (napięcie wyjściowe: 12 V DC / 1,5 A) |
| Dioda LED | • Moc systemowa: 1 • Wskaźniki połączenia oraz aktywności: 8, po jednym wskaźniku wbudowanym w każdy z portów RJ45 |
| Wymiary (S x G x W) | 226×131×35 mm (8,9×5,2×1,4 cal) |
| Maks. zużycie energii | 15,65 W |
| Ilość generowanego ciepła | 53,40 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 40 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 29,8 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 16 K |
| Bufor pakietów | 1,5 Mb |
| Ramki jumbo | 10 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcje zaawansowane | • Kontrola przepływu 802.3X • QoS 802.1p/DSCP |
| Sposób transmisji | Store and Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC ,RoHS |
| Zawartość opakowania | • TL-SG108-M2 • Zasilacz • Instrukcja instalacji • Gumowe nóżki |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃ – 40℃ (32℉ – 104℉) • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃ – 70℃ (-40℉ – 158℉) • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10% – 90%, bez kondensacji • Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5% – 90%, bez kondensacji |
| Waga | 1,3500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG108-M2 |
| EAN | 1210002612678 |
| Numer katalogowy | 28094 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

















![d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original Mikrotik RTB-XQ+DA0001 [XQ+DA0001] 1m](https://elemarket.pl/wp-content/uploads/d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original-500x500.jpg)





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.