SWITCH TP-LINK TL-SG105PE
177,00 zł
Dostępność: 8 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG105PE

Najważniejsze cechy
- 5 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s
- 4 porty PoE+ z obsługą standardów 802.3af/at, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
- Do 30 W mocy na każdym z portów PoE
- Do 65 W łącznej mocy PoE
- Funkcje monitorowania sieci, priorytetowania ruchu sieciowego, VLAN oraz PoE Auto Recovery
- Łatwa instalacja typu Plug and Play
- Zarządzanie za pomocą webowej strony konfiguracyjnej oraz narzędzia Easy Smart Configuration Utility
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at |
| Porty | 5 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s Autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (moc wyjściowa: 53,5 V DC/1,31 A) |
| Porty PoE (RJ45) | Standardy: 802.3 af/at Porty PoE: 1- 4 Łączna moc zasilania PoE: 65 W |
| Wymiary (S x G x W) | 99,8 × 98 × 25 mm (3,9 × 3,9 × 1,0 cal) |
| Maks. zużycie energii | 4,52 W (220 V/50 Hz bez podłączonego urządzenia zasilanego PoE) 75,16 W (220 V/50 Hz z podłączonym urządzeniem zasilanym PoE o mocy 65 W) |
| Ilość generowanego ciepła | 15,41 BTU/h (bez podłączonego urządzenia zasilanego PoE) 256,30 BTU/h (z podłączonym urządzeniem zasilanym PoE o mocy 65 W) |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 10 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 7,44 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 2 K |
| Bufor pakietów | 1,5 Mb |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania w oparciu o port/kolejkowanie 802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji dla każdego z portów Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statyczna agregacja łączy Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom PoE Auto Recovery Tryb Extend |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4 tys. identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Zarządzanie | Interfejs graficzny GUI Narzędzie Easy Smart Configuration Utility |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG105PE Zasilacz Instrukcja instalacji Gumowe nóżki |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® do obsługi narzędzia |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~95%, brak kondensacji |
| Waga | 0,7700 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG105PE |
| EAN | 1210002616850 |
| Numer katalogowy | 26860 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.