SWITCH TP-LINK TL-SG105E
80,00 zł
Dostępność: 69 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG105E

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
- Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji Plug and play
- Trwała metalowa obudowa najwyższej jakości
- Zarządzanie poprzez witrynę oraz narzędzie konfiguracyjne
- Innowacyjna technologia pozwala na oszczędność energii
Zastosowanie produktu
Przełącznik Unmanaged Pro TL-SG105E to kolejna niezawodna propozycja w kategorii przełączników niezarządzalnych – urządzenie idealne do stosowania zarówno w domu, jak i w małym przedsiębiorstwie. Dzięki funkcji Plug and Play instalacja przełącznika jest bardzo prosta. Solidna metalowa obudowa zapewnia lepszą ochronę komponentów. Przełącznik wyposażony jest w funkcje inteligentnego zarządzania, m. in. QoS, VLAN czy IGMP Snooping, przez co sprawdzi się zarówno w prostym, jak i w bardziej złożonym środowisku sieciowym.
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Porty | 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | 10Base-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100Base-Tx: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (moc wyjściowa: 5 V DC/0,6 A) |
| Wymiary (S x G x W) | 100*98*25 mm (3,9*3,9*1,0 cala) |
| Maks. zużycie energii | 2,82 W (220 V/50 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 9,62 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Szybkość przekierowań pakietów | 7,4 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 2K |
| Bufor pakietów | 1 Mb |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania w oparciu o port/kolejkowanie 802.1p Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości dla każdego z portów Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statyczna agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4000 identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG105E Kabel zasilający Instrukcja obsługi Gumowe nóżki |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,4600 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG105E |
| EAN | 1210002616836 |
| Numer katalogowy | 8344 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.