SWITCH TP-LINK TL-SG1024DE
414,00 zł
Dostępność: 26 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1024DE
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
- Funkcje monitorowania sieci, priorytetowania ruchu sieciowego oraz sieci VLAN
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40% energii
- Brak konieczności konfiguracji Plug and play
- Możliwość łatwego skonfigurowania sieci
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE jest urządzeniem przeznaczonym dla małych i średnich firm, w których konieczne jest wykorzystanie podstawowych funkcji zarządzania siecią lokalną. Dzięki funkcji mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu kabli administratorzy mogą łatwo monitorować ruch sieciowy. Obsługa funkcji QoS opartej na portach oraz tagowaniu 802.1P umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń w firmowej sieci. Dodatkowo obsługa opartych na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU sieci VLAN umożliwia poprawę bezpieczeństwa i odpowiednie oddzielenie zasobów sieci. Ponadto, przełącznik TL-SG1024DE jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 40%* zużywanej energii.
CECHY
- 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s zapewnia wysoką wydajność, odpowiednią dla szybkiego przesyłania dużych plików
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40% energii
- Kontrola przepływu 802.3x zapewnia optymalizację transmisji danych
- Obsługa ramek Jumbo o wielkości 10K – zwiększa wydajność przy przesyłaniu dużej ilości danych
- Funkcje monitorowania stanu sieci – mirroring portów, zapobiganie pętlom oraz diagnostyka stanu kabli
- Obsługa funkcji QoS opartej o porty lub o tagowanie 802.1p umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń
- Obsługa sieci VLAN umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa sieci poprzez jej segmentację
- Funkcja IGMP Snooping optymalizuje obsługę transmisji multicast
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Porty | 24 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s Autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | 10Base-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100Base-Tx: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Nie |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 294*180*44 mm (11,6*7,1*1,7 cala) |
| Montaż | Do montażu w szafie rack |
| Maks. zużycie energii | 14,19 W (220 V/50 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 48,39 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 48 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 35,7 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Bufor pakietów | 4,1 Mbit |
| Ramki jumbo | 10 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania w oparciu o port/802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji dla każdego z portów Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping Statyczna agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4000 identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1024DE Kabel zasilający Instrukcja instalacji Płyta CD Elementy montażowe Gumowe nóżki |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® do obsługi narzędzia konfiguracyjnego |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 2,2400 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1024DE |
| EAN | 6935364021245 |
| Numer katalogowy | 3326 |
| Ilość portów switcha | 23-32 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.