SWITCH TP-LINK TL-SG1016DE
315,00 zł
Dostępność: 9 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1016DE
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- 16 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s
- Funkcje monitorowania sieci, priorytetowania ruchu sieciowego oraz sieci VLAN
- Innowacyjna technologia Green zmniejsza pobór prądu
- Łatwa konfiguracja sieci i instalacja typu plug-and-play
- Możliwość zarządzania przez stronę i narzędzie konfiguracyjne
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
Przełącznik Easy Smart TL-SG1016DE jest urządzeniem przeznaczonym dla małych i średnich firm, w których konieczne jest wykorzystanie podstawowych funkcji zarządzania siecią lokalną. Dzięki funkcji mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu kabli administratorzy mogą łatwo monitorować ruch sieciowy. Obsługa funkcji QoS opartej na portach oraz tagowaniu 802.1P umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń w firmowej sieci. Dodatkowo obsługa opartych na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU sieci VLAN umożliwia poprawę bezpieczeństwa i odpowiednie oddzielenie zasobów sieci. Ponadto przełącznik TL-SG1016DE jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zredukować zużycie energii.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Porty | 16 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s Autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX |
| Okablowanie sieciowe | 10Base-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100Base-Tx: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Nie |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 294*180*44 mm (11,6*7,1*1,7 cala) |
| Montaż | Do montażu w szafie rack |
| Maks. zużycie energii | 10,22 W (220 V/50 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 34,52 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 32 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Bufor pakietów | 4,1 Mbit |
| Ramki jumbo | 10 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcja Quality of Service | Obsługa priorytetowania w oparciu o port/802.1p/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Funkcja ograniczania prędkości transmisji dla każdego z portów Funkcja Storm Control |
| Cechy przełącznika warstwy 2 | IGMP Snooping V1/V2/V3 Statyczna agregacja połączeń Mirroring portów Diagnostyka stanu kabli Zapobieganie pętlom |
| Sieci VLAN | Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4000 identyfikatorów VLAN) MTU/Port/Tag VLAN |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1016DE Kabel zasilający Instrukcja obsługi Płyta CD Elementy montażowe Gumowe nóżki |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® do obsługi narzędzia konfiguracyjnego |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 2,4700 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1016DE |
| EAN | 6935364021269 |
| Numer katalogowy | 3325 |
| Architektura switch | Gigabit Ethernet |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Liczba portów | 16 |
| Liczba portów POE | brak |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Porty FastEthernet | brak |
| Porty GigaEthernet | 16 |
| Porty SFP | brak |
| Prędkość transmisji switch | brak danych |
| Procesor (chipset) | brak danych |
| Przemysłowy | Nie |
| Przepustowość urządzenia | 32 |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Typ switcha | Easy Smart |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.












![d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original Mikrotik RTB-XQ+DA0001 [XQ+DA0001] 1m](https://elemarket.pl/wp-content/uploads/d9c5c81aa46aaaf482a069d0e3a672d0_original-500x500.jpg)





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.