SWITCH TP-LINK TL-SG1016D
254,00 zł
Dostępność: 31 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1016D
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- 16 portów 10/100/1000Mb/s
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40%* energii
- Tryb zapamiętywania adresów MAC, automatyczne krosowanie MDI/MDIX, automatyczna negocjacja połączeń
- Z możliwością montażu w szafie rack
- Standard plug & play
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
16 portowy przełącznik TL-SG1016D Gb to urządzenie umożliwiające obsługę gigabitowego połączenia Ethernet. Każdy z 16 portów urządzenia posiada funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX pozwalając na jego szybką instalację bez konieczności sprawdzania typu użytych kabli. Ponadto, przełącznik TL-SG1016D jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 15%* zużytej energii a 80% materiałów użytych w opakowaniu nadaje się do powtórnego przetworzenia.
CECHY
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40% energii
- Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu
- Architektura płynnego przełączania ruchu sieciowego umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością przy maksymalnej przepustowości łączy
- Wydajność przełączania 32Gb/s
- Ramki jumbo 10K powodują wzrost wydajności transferu dużych ilości danych
- Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli
- Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
- Program przełączania pakietów metodą store and forward
- Automatyczna negocjacja połączeń na portach umożliwia lepszą integrację urządzeń działających z różnymi prędkościami transmisji: 10Mb/s, 100Mb/s lub 1000Mb/s
- Prosta instalacja dzięki funkcji Plug and Play
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x |
| Porty | 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń) Automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Okablowanie sieciowe | 10Base-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100Base-Tx: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Pobór mocy | Maksymalnie: 13,3W (220V/50Hz) |
| Wymiary (S x G x W) | 294*180*44 mm (11,6*7,1*1,7 cala) |
| Maks. zużycie energii | 9.26W(220V/50Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 31.60BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 32Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Ramki jumbo | 10KB |
| Technologia Green | Oszczędność do 15% energii |
| Architektura przełączania | Store-and-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHs |
| Zawartość opakowania | Przełącznik, 16 portów Gb Kabel zasilający Instrukcja instalacji Elementy montażowe Gumowa nóżka |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7 lub Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 2,2500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1016D |
| EAN | 6935364020613 |
| Numer katalogowy | 5734 |
| Ilość portów switcha | 13-22 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.