SWITCH TP-LINK TL-SG1016
269,00 zł
Dostępność: 8 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1016
Zastosowanie switcha TP-LINK TL-SG1016:
16 portowy przełącznik TL-SG1016 Gb to urządzenie przystosowane do montażu w szafie, umożliwiające obsługę gigabitowego połączenia Ethernet. Każdy z 16 portów urządzenia posiada funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX pozwalając na szybką instalację urządzenia bez konieczności sprawdzania typu użytych kabli. Ponadto przełącznik TL-SG1016 jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii umożliwiającej redukcję poboru prądu.
Specyfikacja techniczna:
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x |
| Porty | 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s |
| Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) | |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) |
| Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) | |
| 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) | |
| Ilość wentylatorów | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Nie |
| Zasilanie | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cala) |
| Montaż | Do montażu w szafie rack |
| Maks. zużycie energii | 9,26 W (220 V/50 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 31,60 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 32 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Advanced Functions | • Isolation Mode: Ports 1-14 |
| • Loop Prevention: Ports 1-16 | |
| Ramki jumbo | 10 KB |
| QoS | QoS 802.1p/DSCP QoS* |
| *tylko dla wersji 12 lub wyższej | |
| Technologia Green | Tak |
| Architektura przełączania | Store-and-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | Przełącznik typu desktop, 16 portów Gb |
| Zasilacz | |
| Instrukcja instalacji | |
| Elementy montażowe | |
| Gumowe nóżki | |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); | |
| Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca | |
| Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 2,6200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | SG1016 |
| EAN | 1210002616713 |
| Numer katalogowy | 46028 |
| Ilość portów switcha | 13-22 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.