SWITCH TP-LINK TL-SG1008MP
415,00 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG1008MP

Najważniejsze cechy
- 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
- 8 portów PoE+, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at
- Innowacyjna technologia oszczędzania energii pozwala zredukować pobór mocy aż o 75%*
- Obsługa standardu PoE+ z całkowitym budżetem mocy wynoszącym 126W i do 30W na porcie
- Instalacja plug and play – nie wymaga konfiguracji
Zastosowanie produktu
TL-SG1008MP to gigabitowy przełącznik typu desktop/do montażu w szafie rack z ośmioma portami PoE+. Urządzenie zapewnia prosty sposób rozbudowy sieci przewodowej poprzez przesył zasilania i danych za pomocą przewodu Ethernet. Dysponując 126W całkowitego budżetu mocy, w tym do 30W na każdym porcie, TL-SG1008MP może zasilać urządzenia wymagające dużego poboru mocy, takie jak punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP. Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii, urządzenie może zaoszczędzić do 75% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci.
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Nie, 1 wentylator |
| Zabezpieczenia fizyczne | Brak |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Porty PoE+ (RJ45) | Zgodność ze standardem 802.3at/af 8 portów PoE+ Zasilanie: 126W |
| Główna przepustowość łącza | 16 Gb/s |
| Tablica adresów MAC | 4K |
| Rozmiar bufora | 1,5 Mbitów |
| Wymiary (S x G x W) | 294*180*44 mm (11,6*7,1*1,7 cali) |
| Montaż | Montaż w szafie rack |
| Maks. zużycie energii | 9,89 W (220V/50Hz. bez podłączonego urządzenia PD) 140,67 W (110V/60Hz. z podłączonym urządzeniem PD 126W) |
| Ilość generowanego ciepła | 33,74 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PD) 492,56 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PD 126W) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcje zaawansowane | Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at Priorytetowanie portów Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac Kontrola przepływu EEE802.3x dla trybu pełnego dupleksu i Backpressure dla trybu półdupleksu |
| Sposób transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1008MP Przewód zasilający Instrukcja instlacji Zestaw do montażu w szafie rack Gumowe nóżki |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 19,1200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1008MP |
| EAN | 6935364086770 |
| Numer katalogowy | 23056 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.