SWITCH TP-LINK TL-SG1005P
159,00 zł
Dostępność: 8 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SG1005P

Najważniejsze cechy
- 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s RJ45
- 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
- Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny ruch danych bez późnień
- Nie wymaga konfiguracji
- Do 15,4 W mocy na każdym z portów PoE
- Do 56 W mocy PoE łącznie
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Okablowanie sieciowe | 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) 1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 48VDC / 1,25A) |
| Porty PoE (RJ45) | Standard: 802.3 af Porty PoE: Port1- Port4 Łączna moc zasilania PoE: 56 W |
| Główna przepustowość łącza | 10 Gb/s |
| Tablica adresów MAC | 2K |
| Wymiary (S x G x W) | 99,8 x 98 x 25 mm (3,9 x 3,9 x 1,0 cal) |
| Maks. zużycie energii | 64,44 W (220V/50Hz, PoE włączone) 3,95 W (220V/50Hz, PoE wyłączone) |
| Ilość generowanego ciepła | 13,48 BTU/h (brak urządzenia PoE) 219,87 BTU/h (podłączone urządzenie PoE z poborem 56 W) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcje zaawansowane | Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af Priorytetowanie portów Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac Kontrola przepływu EEE802.3x QoS 802.1p/DSCP IGMP Snooping |
| Sposób transmisji | Store-And-Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-SG1005P, Zasilacz, Instrukcja instalacji |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,8000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1005P |
| EAN | 6935364083212 |
| Numer katalogowy | 22424 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.