SWITCH TP-LINK TL-SG1005D
59,00 zł
Dostępność: 15 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SG1005D
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 70% energii
- Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu
- Architektura płynnego przełączania ruchu sieciowego umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością przy maksymalnej przepustowości łączy
- Wydajność przełączania 10Gb/s
- Ramki jumbo 15K powodują wzrost wydajności transferu dużych ilości danych
- Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli
- Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
- Automatyczna negocjacja połączeń na portach umożliwia lepszą integrację urządzeń działających z różnymi prędkościami transmisji: 10Mb/s, 100Mb/s lub 1000Mb/s
- Brak wentylatora w obudowie zapewnia cichą pracę urządzenia
- Obudowa plastikowa typu desktop, możliwy montaż na ścianie
- Prosta instalacja dzięki funkcji Plug and Play
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
5 portowy przełącznik TL-SG1005D Gb TP-Link to urządzenie typu desktop umożliwiające obsługę gigabitowego połączenia Ethernet. Zapewnia dużą prędkość połączenia z serwerem, przez co gigabitowy transfer danych staje się rzeczywistością. Przełącznik TL-SG1005D jest urządzeniem energooszczędnym. Korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 70%* zużytej energii, przez co stanowi rozwiąznie przyjazne dla środowiska naturalnego.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Pobór mocy | Maksymalnie: 3W (220V/50Hz) |
| Zasilanie | 100~240VAC, 50/60Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 140 * 88 * 23mm (5,5*3,5*0,9 cali) |
| Maks. zużycie energii | 2.41W(220V/50Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 8.22BTU/h |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Metoda transmisji | Store and Forward |
| Funkcje zaawansowane | Technologia Green Ethernet Kontrola przepływu danych (Flow control – 802.3X) Back Pressure 802.1p/DSCP QoS (dla wersji V7 i nowszych) |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHs |
| Zawartość opakowania | TL-SG1005D Zasilacz Instrukcja obsługi |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux. |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,1900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SG1005D |
| EAN | 6935364091798 |
| Numer katalogowy | 2373 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack / Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.