SWITCH TP-LINK TL-SF1009P
169,00 zł
Dostępność: 9 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK TL-SF1009P
Najważniejsze cechy
- 9 portów RJ45 10/100 Mb/s
- 8 portów PoE, transfer danych i zasilanie urządzeń przy wykorzystaniu tych samych kabli
- Zgodność z urządzeniami obsługującymi standard IEEE 802.3af
- Do 30 W mocy dla pojedyńczego portu
- Do 65 W łącznej mocy PoE*
- Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend**
- Wysoki priorytet dla portów 1-2 w trybie Priority w celu utrzymania wysokiej jakości działania systemów podatnych na zakłócenia
- Łatwa w konfiguracji izolacja portów dla większego bezpieczeństwa i wydajności sieci
- Instalacja typu plug and play, nie wymaga konfiguracji
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | • 9 portów RJ45 10/100 Mb/s, w tym 8 portów PoE 802.3af) • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń • Automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Okablowanie sieciowe | • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC/1,31 A) |
| Szybkość przekierowań pakietów | 1,3392 Mpp/s |
| Porty PoE (RJ45) | • Standard: 802.3 af • Porty PoE: 1–8 • Łączna moc zasilania PoE: 65 W |
| Tablica adresów MAC | 2K |
| Ramki jumbo | 2 KB |
| Wydajność przełączania | 1,8 Gb/s |
| Wymiary (S x G x W) | 171 × 98 × 27 mm |
| Maks. zużycie energii | • 3,6 W (220 V/ 50 Hz, bez podłączonego urządzenia z obsługą PoE) • 77,08 W (220 V/ 50 Hz, podłączone urządzenie z obsługą PoE o mocy 65) |
| Ilość generowanego ciepła | • 12,28 BTU/h (brak urządzenia z obsługą PoE) • 262,84 BTU/h (podłączone urządzenie z obsługą PoE o mocy 65 W) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| Funkcje zaawansowane | • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af • Przycisk trybu Extend (porty 1–4 oraz porty 1-8, zasilanie PoE i transmisja danych do 250m) • Przycisk trybu Priority (porty 1–2) Przycisk trybu izolacji portów (porty 1-8) • Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC • Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | • TL-SF1009P • Zasilacz • Instrukcja instalacji |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji • Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, brak kondensacji |
| Waga | 0,9800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SF1009P |
| EAN | 6935364052966 |
| Numer katalogowy | 27013 |
| Architektura switch | Fast Ethernet |
| Ilość portów switcha | 1-4 |
| Liczba portów | 9 |
| Liczba portów POE | 8 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Porty FastEthernet | 9 |
| Porty GigaEthernet | 0 |
| Porty SFP+ | 0 |
| Prędkość transmisji switch | 1,8 Gb/s |
| Procesor (chipset) | brak danych |
| Przemysłowy | Nie |
| Przepustowość urządzenia | 1 |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Typ switcha | Niezarządzalny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.