SWITCH TP-LINK TL-SF1006P
139,00 zł
Dostępność: 7 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK TL-SF1006P

Najważniejsze cechy
- 6 portów RJ45 10/100 Mbps
- 4 porty PoE+, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at
- Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend**
- Wysoki priorytet dla portów 1-2 w trybie Priority w celu utrzymania wysokiej jakości działania systemów podatnych na zakłócenia
- Do 30 W mocy na każdym z portów PoE
- Do 67 W łącznej mocy PoE*
- Instalacja typu plug and play, nie wymaga konfiguracji
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Porty | • 6 portów RJ45 10/100Mbps (Porty 1-4 wspierają PoE+ 802.3af/at) • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń • Automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) |
| Okablowanie sieciowe | • 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100m) • EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) • 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100m) • EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53.5 V DC / 1.31 A) |
| Szybkość przekierowań pakietów | 0.8928 Mpps |
| Porty PoE (RJ45) | • Standard: 802.3 af/at • Porty PoE: Porty 1- 4 • Wydatek energetyczny PoE: 67W |
| Tablica adresów MAC | 2K |
| Ramki jumbo | 2 KB |
| Wydajność przełączania | 1.2 Gbps |
| Wymiary (S x G x W) | 158 x 101 x 25 mm (6.2 x 4.0 x 1.0 cali) |
| Maks. zużycie energii | • 1,9 W (220V/50Hz bez podłączonego urządzenia PD) • 74 W (220V/50Hz z podłączonym urządzeniem PD o mocy 67 W) |
| Ilość generowanego ciepła | • 6.48 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PD) • 252.34 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PD o mocy 67 W) |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Metoda transmisji | Store-And-Forward |
| Funkcje zaawansowane | • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at • Przycisk trybu Extend (porty 1–4) • Przycisk trybu Priority (porty 1–2) • Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC • Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie |
| INNE | |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | • TL-SF1006P • Zasilacz • Instrukcja Instalacji |
| Środowisko pracy | • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,8700 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TL-SF1006P |
| EAN | 1210002616317 |
| Numer katalogowy | 26553 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.