SWITCH TP-LINK OMADA ES205GP Easy Managed
203,00 zł
Dostępność: 8 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
SWITCH TP-LINK OMADA ES205GP Easy Managed

Najważniejsze cechy – TP-Link OMADA ES205GP
- Łatwe zarządzanie przez centralizowaną platformę Omada SDN.
- Technologia PoE+ pozwala na zasilanie urządzeń sieciowych poprzez kabel Ethernet.
- Wysoka przepustowość umożliwiająca obsługę dużej liczby urządzeń.
- Wsparcie dla QoS – priorytetyzacja ruchu sieciowego.
- Solidne zabezpieczenia sieciowe dla maksymalnej ochrony danych.
- Wysoka efektywność energetyczna, przekładająca się na niższe koszty operacyjne.
- Prosta instalacja i konfiguracja, nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.
- Rozszerzona gwarancja, zapewniająca spokój i zaufanie do producenta.
- Elastyczna konfiguracja portów dla różnych scenariuszy użytkowania.
- Zintegrowana funkcja wykrywania nieautoryzowanych dostępów.
- Stylowy i kompaktowy design pasujący do każdego biura.
- Współpraca z systemami monitoringu sieciowego.
- Wsparcie dla VLAN – tworzenie segmentów sieciowych.
- Aktualizacje oprogramowania zapewniające najnowsze funkcjonalności.
- Ścisła kontrola dostępu gwarantująca bezpieczeństwo użytkowników.
- Możliwość skalowania sieci w miarę wzrostu potrzeb firmy.
- Automatyczne wykrywanie i zarządzanie urządzeniami w sieci.
- Wsparcie dla IPv6 – nowoczesny standard adresowania IP.
- Zoptymalizowany przepływ danych, minimalizujący opóźnienia.
- Niska awaryjność, zapewniająca ciągłość działania firmy.
- Wsparcie dla różnych topologii sieciowych.
- Szerokie możliwości konfiguracji zabezpieczeń Wi-Fi.
- Ułatwiona integracja z istniejącą infrastrukturą IT.
- Wysoka niezawodność potwierdzona przez użytkowników na całym świecie.
Specyfikacja techniczna – TP-Link OMADA ES205GP
| Parametr | Wartość |
| Model | TP-Link Omada ES205GP |
| Typ urządzenia | Przełącznik zarządzalny (Easy Managed) |
| Liczba portów Ethernet RJ45 | 5 (10/100/1000 Mb/s) |
| Porty PoE | 4 porty zgodne z 802.3at/af (PoE+) |
| Łączna moc PoE | Do 65 W (maksymalnie do 30 W na pojedynczym porcie) |
| Zasięg transmisji PoE | Do 250 m |
| Prędkość przełączania | 10 Gb/s |
| Przepustowość przekierowań | 7,4 milionów pakietów na sekundę (Mpps) |
| Tablica adresów MAC | 8K |
| Bufor pakietów | 4 Mb |
| Ramki jumbo | Do 15 KB |
| Zabezpieczenia fizyczne | Tak |
| Zapobieganie pętlom | Automatyczne |
| Kontrola QoS | QoS na portach / 802.1p / DSCP; 8 kolejek priorytetów; tryb WRR (Weighted Round Robin); kontrola przepustowości |
| VLAN | VLAN oparty na portach, 802.1Q Tagging, maks. 32 grupy VLAN, do 4K VID |
| Multicast | IGMP Snooping v1/v2/v3 z szybkim opuszczaniem (Fast Leave) |
| Agregacja łączy (Link Aggregation) | Tak |
| Metoda transmisji | Store-and-forward |
| Auto-negocjacja i auto-MDI/MDIX | Tak |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Montaż | Na blacie lub na ścianie |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 53,5 V DC / 1,31 A |
| Napięcie ochrony przeciwprzepięciowej (Surge Protection) | ±6 kV |
| Zarządzanie | Centralizowane przez platformę Omada (Web GUI, kontroler sprzętowy lub chmurowy) |
| Zero Touch Provisioning (ZTP) | Tak, wymaga kontrolera Omada opartego na chmurze |
| Diagnostyka okablowania i monitorowanie | Tak |
| Prędkość zasilania PoE przy 250m | Do 10 Mb/s |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Wymiary (szerokość × głębokość × wysokość) | 100 × 98 × 25 mm (3,9 × 3,9 × 1,0 cala) |
| Producent | TP-Link |
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | ES205GP |
| EAN | 8885020620931 |
| Numer katalogowy | 61860 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Rack |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.